Mangal Keyfi'nde Yarım Kiloluk Köfte, Sucuk, Tavuk Izgara Çeşitlerinden Seçeceğiniz Biri ya da Karışık Izgara Tabağı, Mevsim Salata, Süzme Yoğurt ve Yeşillikten Oluşan Menünüz 25 TL Yerine 12,50 TL! (2 Ay Geçerli)

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
25 TL [missing {{percentSign}} value]50 12,50 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Bu Groupon size Mangal Keyfi’nde bir porsiyon karışık ızgara (pirzola, sucuk, ciğer, köfte) tabağı ya da yarım kiloluk köfte, sucuk ya da tavuk ızgara seçeneklerinden biri, mevsim salata, süzme yoğurt ve yeşillikten yararlanma imkanı sağlar. Enfes ızgara lezzetiyle tadına doyamayacağınız bir öğün için Groupon’unuzu kaçırmayın! Sevdiklerinize haber verin ve doyasıya bir mangal keyfi yaşayın!

Koşullar

Bu Groupon 8 Mart - 8 Mayıs tarihleri arasında geçerlidir. Dilediğiniz kadar Groupon satın alabilir, sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. Groupon'unuzdan cumartesi günleri dışında haftanın dilediğiniz günü 12:00 - 01:00 saatleri arasında rezervasyon yaptırarak yararlanabilirsiniz. Mangal Keyfi'nde çarşamba ve cuma günleri fasıl programı yapılmaktadır. Rezervasyon için: 0322 233 10 10 Groupon kodunuza fırsat bitiminden sonra, kayıtlı olduğunuz e-posta adresind İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Mangal Keyfi - Adana: Mangal Keyfi'nde Yarım Kiloluk Köfte, Sucuk, Tavuk Izgara Çeşitlerinden Seçeceğiniz Biri ya da Karışık Izgara Tabağı, Mevsim Salata, Süzme Yoğurt ve Yeşillikten Oluşan Menünüz 25 TL Yerine 12,50 TL! (2 Ay Geçerli)

Kırmızı ya da beyaz farketmeksizin et çeşitlerinin doyum olmaz bir lezzete kavuşması, cızır cızır yanan mangal ateşiyle buluşmasından geçer. Siz de mangalın bambaşka bir tadı olduğunu düşünüyor ama hava koşulları yüzünden keyifle yapılan pikniklere veda etmenizle beraber mangal keyfini yaşayamıyorsanız sizi beklediğiniz fırsatla buluşturuyoruz. Çukurova’nın lezzetiyle ün salmış isimlerinden biri olan Mangal Keyfi’nde tadına doyamayacağınız menünüz masalarınıza konuk oluyor Şimdi Mangal Keyfi, ızgara lezzetleriyle gününüzü taçlandırıyor. Mangal Keyfi’nde Yarım Kiloluk Köfte, Sucuk, Tavuk Izgara Çeşitlerinden Seçeceğiniz Biri ya da Karışık Izgara Tabağı, Mevsim Salata, Süzme Yoğurt ve Yeşillikten Oluşan Menünüz 25 TL Yerine 12,50 TL Mangal Keyfi Çukurova’da birinci sınıf et çeşitlerini, kaliteli ve üstün hizmet anlayışını konuklarına sunmaya devam ediyor. Şimdi sizi iştahınızı kabartacak bir fırsatla buluşturan Mangal Keyfi’nde damağınıza layık et çeşitleri sizleri bekliyor Üstelik yanında salata ve süzme yoğurt mangal keyfinize eşlik edecek Dilerseniz sevdiklerinizle beraber mangal keyfinin hakim olduğu bir gün yaşayabilir, dilerseniz kendinize mangal ziyafeti çekebilirsiniz. Menünüz Bir porsiyon karışık ızgara pirzola, sucuk, ciğer, köfte, tavuk kanat ya da yarım kiloluk köfte ızgara, tavuk ızgara ya da sucuk ızgara çeşitlerinden seçeceğiniz biri Mevsim salata Süzme yoğurt Yeşillik ve sudan oluşmaktadır. Groupon’unuzu yakalayın, Mangal Keyfi’nde ziyafeti kaçırmayın


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber