Marriott Hotel Asia Bünyesindeki Palestra Fitness SPA ile Hamam Sefası ve Palestra Signature Masajı %50 Fırsatla 240 TL Yerine 119 TL! (3 Ay Geçerli)

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
240 TL [missing {{percentSign}} value]50 121 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Fırsat Bu Fırsat İstanbul Marriott Hotel Asia Palestra Fitness SPA’da Geleneksel Türk Hamamı (Kese ve Köpük Masajlı) ve Palestra Signature Masajı 240 TL yerine 119 TL! Kese ve köpük masajıyla çok daha rahatlatıcı hale gelen “hamam sefası” ve Palestra Signature Masajıyla şehrin tüm yorgunluğunu üzerinizden atacaksınız. Dilediğiniz kadar ŞehirFırsatı Çeki satın alıp sevdiklerinize de bu müthiş fırsatı hediye edebilirsiniz.

Koşullar

Nasıl Yararlanırım 7 Ağustos  - 7 Kasım tarihleri arasında geçerlidir. Haftanın dilediğiniz gününde 10.00 - 20.30 saatleri arasında yararlanabilirsiniz. Rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir:0216 570 00 50 / 0216 570 00 63 30 dakikalık Türk Hamamı ve 30 dakikalık Palestra Signature Masajını kapsamaktadır. Dilediğiniz kadar ŞehirFırsatı Çeki satın alabilirsiniz. İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Marriot Hotels Asia - İstanbul - Anadolu: Marriott Hotel Asia Bünyesindeki Palestra Fitness SPA ile Hamam Sefası ve Palestra Signature Masajı %50 Fırsatla 240 TL Yerine 119 TL! (3 Ay Geçerli)

Güneş, İstanbul’u sıcaklarıyla okşarken hepimizin hayatın durakları arasındaki yolculuğumuza devam ediyoruz. Yaşam bir an diliminden bir başka zaman dilimine sıçrayadursun; derin bir nefes alıp hayatın bizlere sunduğu güzelliklerle vakit kaybetmeden kucaklaşmaya başlamalıyız. Hayatın keyfini çıkarmanız için unutamayacağınız yaşam molaları sunan ŞehirFırsatı, sizleri yine unutmadı ve mutluluğun kapılarını açacak müthiş bir fırsatı ayağınıza getirdi İstanbul Marriott Hotel Asia Palestra Fitness SPA’dan 30’ar dakika sürecek Türk Hamamı kese ve köpük masajlı ve “Palestra Signature” masajı %50 fırsatla 240 TL yerine yalnızca 119 TL Günlük tüm sıkıntılarınızdan arınacağınız ve belki de ayların yorgunluğunu yalnızca dakikalar içinde çıkaracağınız bu harika fırsat sayesinde Anadolu Yakası’nın ilk uluslararası oteli İstanbul Marriott Hotel Asia’ya konuk olacaksınız. Kalitesi ve konforuyla yıllardır adından söz ettiren bu muhteşem otelin bünyesindeki Palestra Fitness SPA Merkezi, sizlere huzurun ve mutluluğun tüm renklerini sunuyor. 3500 m2 lik bir alana yayılan Palestra Fitness SPA; pilates, yoga stüdyoları, uzman eğitmenler eşliğinde kişiye özel VIP antrenman dersleri, 2 açık ve 1 kapalı yüzme havuzu, 2 sauna, 2 buhar odası ve geleneksel 2 Türk hamamı bölümleriyle adeta bedenin ve ruhun ihtiyacı olan hemen her şeyi bünyesinde toplamış mükemmel bir merkez. Geleneksel Türk hamam keyfini, kese ve köpük masajıyla çok daha dinlendirici ve arındırıcı bir şekilde yaşarken Palestra Fitness Spa’nın imzası haline gelmiş Palestra Signature ile 30 dakika boyunca tüm sıkıntı ve sorunlarınızdan arınacaksınız. Egzotik yağların eşsiz aroması ve avuç içi tekniği kullanılarak gerçekleştirilen bu müthiş masaj sayesinde kendinizi haftalarca dinlenmiş gibi hissedeceğinizden eminiz. Eğer sizler de hayatınıza yeni bir kapı açmak istiyorsanız, haftanın dilediğiniz gününde rezervasyon şartıyla ulaşabileceğiniz bu harika fırsatı yakalayabilirsiniz. Hemen ŞehirFırsatı Çeki’nizi satın alın, hamam sefası ve masajlarla rahatlayın Çeşme Veli Usta’nın Tüm Şubelerinde Kornet Dondurma %50 Fırsatla 5 TL Yerine Sadece 2.5 TL


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber