MC AKADEMİ Eğitim Kurumları'nın 5 Şubesinde Geçerli Mac ve Kryolan Ürünleri ile Kişisel Makyaj ve 2013 Kış Makyaj Trendlerini Öğrenebileceğiniz 5 Saatlik Eğitim 49 TL!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
450 TL [missing {{percentSign}} value]89 401 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

MC AKADEMİ Eğitim Kurumları’nın 5 şubesinde geçerli makyaj eğitimi Mac ve Kryolan ürünleriyle profesyonel makyaj Kişisel makyaj kursu ile kendi stilinizi yaratın 2013 kış makyaj trendleri hakkında bilgi sahibi olun Seçenekler 1 kişilik makyaj eğitimi 450 TL yerine 49 TL 2 kişilik makyaj eğitimi 900 TL yerine 98 TL

Koşullar

Son kullanım tarihi: 19.06.2013 Dilediğiniz kadar Groupon satın alabilirsiniz. Erken kayıt yaptırmanız gerekmektedir. Tüm şubelere buradan ulaşabilirsiniz: 0212 247 50 50  Şube bilgilerine metnimizden ulaşabilirsiniz. Groupon'unuzu kullanırken hizmet aldığınız firmaya güvenlik kodunuzu veya güvenlik kodu çıktınızı ibraz etmeniz gerekmektedir. Güvenlik kodunuza Grouponlarım sekmesinden ulaşabili İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

MC AKADEMİ - İstanbul: MC AKADEMİ Eğitim Kurumları'nın 5 Şubesinde Geçerli Mac ve Kryolan Ürünleri ile Kişisel Makyaj ve 2013 Kış Makyaj Trendlerini Öğrenebileceğiniz 5 Saatlik Eğitim 49 TL!

Makyaj yaparken renk ve tonlama gibi teknik konularda da bilgi sahibi olmak ve kendi stilinizin yaratıcısı haline gelmek istiyorsanız bugünün Groupon’una bir göz atın.   MC AKADEMİ Eğitim Kurumları’nda Mac ve Kryolan ürünleriyle kişisel makyaj eğitimi ve 2013 kış makyajı trendlerini öğrenebileceğiniz 5 saatlik eğitim bugünün Groupon’uyla karşınızda   Profesyonel makyajın inceliklerini öğrenebileceğiniz eğitimle ister kendi tarzınızı belirleyin, ister alanınızda profesyonelleşin Şube Bilgileri Taksim Sıraselviler Cad. Taner Palas Apt. No 92 Taksim / İstanbul   Osmanbey Halaskargazi Caddesi Yasan Office Center No101 Kat1 2 3 5 Şişli / İstanbul Gaziosmanpaşa Cumhuriyet Meydanı Hasan Kaya İş Merkezi No27 Kat3 Gaziosmanpaşa / İstanbul Maltepe Altayçeşme Mahallesi Çağlayan Sokak No1Ahmet Turan İş Merkezi Kat1 Maltepe / İstanbul Beylikdüzü E5 Yan Yolu, Fesh İş Merkezi Kat 6 Beylikdüzü / İstanbul     MC AKADEMİ’nin sunduğu bu şansı kaçırmayın Groupon’unuzu hemen alın  


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber