MD Kuaför'de Argan Yağı İle Kapsamlı Saç Bakımı, Artego Ürünleriyle Komple Boya, Kesim ve Fön Paketi 80 TL Yerine 29,90 TL! Wella Ürünleriyle Boya Seçeneği 49,90 TL, 3 Ay Geçerli!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
130 TL [missing {{percentSign}} value]62 80,10 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Argan Yağı ile kapsamlı bakım Parıldayan bakımlı saçlara sahip olma fırsatı Kesim uygulamasıyla farklı ve modern bir stil Seçenekler Artego ürünleriyle boya, argan yağı bakımı, kesim ve fön 80 TL yerine 29,90 TL! Wella ürünleriyle boya, argan yağı bakımı, kesim ve fön 130 TL yerine 49,90 TL!

Koşullar

Groupon'unuzu 28 Ağustos'a kadar kullanabilirsiniz. Dilediğiniz kadar Groupon satın alabilirsiniz. Rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir: 0232 259 00 82 Groupon'unuzu kullanırken hizmet aldığınız firmaya güvenlik kodunuzu veya güvenlik kodu çıktınızı ibraz etmeniz gerekmektedir. Groupon'unuz hakkındaki diğer koşullara buradan ulaşabilirsiniz. İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

MD Kuaför - İzmir: MD Kuaför'de Argan Yağı İle Kapsamlı Saç Bakımı, Artego Ürünleriyle Komple Boya, Kesim ve Fön Paketi 80 TL Yerine 29,90 TL! Wella Ürünleriyle Boya Seçeneği 49,90 TL, 3 Ay Geçerli!

Bugünün Groupon’u saçlarınızı Argan Yağı mucizesiyle buluşturuyor Saç kesimi, bakım ve komple boya seçenekleriyle MD Kuaför kalitesiyle buluşmak, parıldayan saçlarla yaza hazırlanmak çok kolay Bakım Paketi 1 Artego ürünleriyle komple boya Argan şampuanı ile saç yıkama Argan bakım kremi uygulaması Argan saç maskesi 20 dk sıcak havluda bekletildikten sonra durulanır Argan yağı uygulaması saçların uçlarına fönden önce uygulanır Saç kesimi Fön Bakım Paketi 2 Wella ürünleriyle komple boya Argan şampuanı ile saç yıkama Argan bakım kremi uygulaması Argan saç maskesi 20 dk sıcak havluda bekletildikten sonra durulanır Argan yağı uygulaması saçların uçlarına fönden önce uygulanır Saç kesimi Fön   Argan yağı, değerlidir ve az çıkarılır, çünkü uzun ve zahmetli bir şekilde el emeği ile üretilir. Asırlardır Fas’ın Berberi kabileleri tarafından bu yağın kozmetik, tıbbi ve besleyici özellikleri bilinmektedir. Bilimsel çalışmalar da göstermiştir ki, bu yağ hücrenin canlanmasını, beslenmesini ve saçların diplerine kadar nemlenmesini sağlamaktadır. MD Kuaför’ün profesyonel ekibi ve hijyenik ortamıyla saç bakım ve güzellik uygulamalarınız titizlikle yapılırken siz de bakımlı ve güzel olmanın keyfini yaşayın   Groupon’unuzu kaçırmayın


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber