Yepyeni Bir Vücut! Meva Güzellik’te Lenf Drenaj, Selektron, Tüm Vücut Parafin ve Isı Battaniyesi 90 TL Yerine 29 TL! (3 Ay Geçerli)

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
90 TL [missing {{percentSign}} value]68 61 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Bu Groupon, Meva Güzellik’te lenf drenaj, selektron, tüm vücut parafin ve ısı battaniyesi sunar. Son zamanların en gözde teknolojilerinden lenf drenaj, ısı battaniyesi gibi uygulamalarla yaz aylarında incecik olun! Kısa sürede incelmek ve hayal ettiğiniz tüm kıyafetleri rahatça giyebilmek için fırsatınızı yakalayın!

Koşullar

10 Haziran-10 Eylül tarihleri arasında geçerlidir. Uygulamaların her biri 30 dakika sürmektedir. Uygulamalardan en iyi sonucu almanız için en az 5 seans devam etmeniz tavsiye edilir. Dilediğiniz kadar Groupon alıp kullanabilirsiniz. Randevu almanız gerekmektedir: 0262  325 60 70 Groupon kodunuza fırsat bitiminden sonra, kayıtlı olduğunuz e-posta adresinden ve sitedeki "Fırsatlarım" bölümünden ulaşabilirsiniz. İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Meva Güzellik - Kocaeli: Yepyeni Bir Vücut! Meva Güzellik’te Lenf Drenaj,
Selektron, Tüm Vücut Parafin ve Isı Battaniyesi 90 TL Yerine 29 TL! (3 Ay
Geçerli)

Otomobiller ve Cyborglar gibi, insanlar da periyodik bakıma girmeye ihtiyaç duyarlar. Gövdeleri için özel tasarlanmış uygulamalar ve dış cepheyi tazeleyici bakımlar sayesinde uzun ömürlü bir bedene ve estetik bir görüntüye kavuşurlar. Bugünün Groupon’uyla siz de bedeninizi yenileyin Meva Güzellik’te Lenf Drenaj, Selektron, Tüm Vücut Parafin ve Isı Battaniyesi 90 TL Yerine 29 TL Lenf Drenaj Lenf drenaj, dolaşımı destekleyerek ekstra selüler sıvı akışındaki sorunun normale dönüşünü sağlamaktadır. Bu alandaki birikimin ortadan kalkması direk olarak mikrosirkülasyonun arttığının göstergesidir. Lenf drenaj yöntemiyle vücuttaki toksinler temizlenerek detoksikasyon sağlanmaktadır. Selülit giderici uygulamalarda, bölgesel zayıflama ve vücut sıkılaştırma programlarının etkinliğini artıran bir yöntemdir. Isı Battaniyesi Kilolu ve kilosu bütün vücuduna dağılmış, yağları özellikle tek bir yerde toplanmamış olan kişilerde ve özellikle kalın bir yağ tabakası varsa kullanılır.  Vücuda sürülen bitkisel inceltici ürünün ısı vasıtasıyla ciltten en iyi şekilde emilmesi sağlanmış olur… Kalın yağ tabakası içerisinde ısı vasıtasıyla dolaşımın artması ve yağlı doku arasında birikmiş olan atık madde ve toksin ile dolu lenf sıvısının atılmasını sağlar.  Vücutta 1 derecelik ısı artışında metabolizma % 14 hızlanır. Bu nedenle ısı battaniyesi yağlar içinde metabolizmayı hızlandırarak zayıflamayı sağlar. Selektron Elektro pedler göbek, basenlere ve bacaklara bağlanır. Isı battaniyesiyle sarılıp, akım verilir. Bu sayede vücuda pasif jimnastik yaptırılır. Yağlar parçalanır ve terleme yoluyla toksinlerin vücuttan atılımı sağlanır. Vücut Parafini Mum yapımında kullanılan bir maddedir. İncelme ve selülit bakımı için parafin uygulanıyor. Sıcak olarak kullanıldığında terleme yaparak toksin ve ödemi vücuttan atıyor. Uygulama Alanları Selülitin portakal kabuğu görünümünde olduğu bölgelerde Sarkık kol altlarında Bacaklarda Karın ve sırt dahil tüm vücutta Groupon’unuzu yakalayın


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber