Yiyecekleriniz Taze, Dolabınız Düzenli Olsun! Minimor Rositell 10 Parça Saklama Kabı Seti 50 TL Yerine 19 TL!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
50 TL [missing {{percentSign}} value]64 32 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

1.7lt, 0.3lt, 0.15lt hacminde 10 parça saklama kabı seti Mikrodalgada, derin dondurucuda, bulaşık makinesinde kullanma imkanı Hava geçirmez, yiyecekler taze kalır %100 geri dünüşümlü sağlıklı plastik Seçenekler Bir adet set 19 TL İki adet set 37 TL Üç adet set 55 TL  

Koşullar

Ürününüz Groupon'unuzu aldıktan sonra 10 iş günü içerisinde ödeme sayfasında seçtiğiniz teslimat adresine gönderilecektir. Dilediğiniz kadar Groupon satın alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Kargo ücreti alıcıya ait olup 10 TL'dir. Groupon kodunuza sayfanın sağ üst köşesinde yer alan Grouponlarım bölümünden, Groupon'unuz hakkındaki genel koşullara burad İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

E-tedarik - Shopping: Yiyecekleriniz Taze, Dolabınız Düzenli Olsun! Minimor Rositell 10 Parça Saklama Kabı Seti 50 TL Yerine 19 TL!

Yemek yapmak kadar yemekleri saklayabilmek ve buzdolabına sığdırabilmek de bir yetenektir. Hatta Jenga’da gösterdiğiniz performans, buzdolabında göstereceğiniz performansla birbirinize benzer. Bugünün Groupon’uyla buzdolabında düzeni, yemeklerinizde tazeliği hiç kaybetmeyin Minimor Rositell saklama kaplarıyla yemekleriniz ilk günkü gibi lezzetli ve taze 10 parçadan oluşan bir settir. 1.7lt, 0.3lt, 0.15lt hacmindedirler. Toplam saklama kapasitesi 4.9 lt.’dir. Mikrodalgada, derin dondurucuda, bulaşık makinesinde kullanılabilir. Hava geçirmez taze saklar. Sıvı sızdırmaz. Ürünleriniz tazeliğini korur. Sağlıklı plastik. %100 geri dünüşümlüdür. Bunları Biliyor musunuz? Rositell saklama kapları, besinle alışverişi olmayan nötr kaplardır. 5 numara geri dönüşüm yapılabilir polypropylene PPRC plastikten üretilmiştir. Bu kodla üretilmiş plastikler sağlıklı plastik olarak adlandırılır. Groupon’unuzu yakalayın


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber