Misya'dan Ev Yapımı Ekmeklerden Yaprak Sarmasına, Yumurta Dolmasından Kaşık Lokmasına, Tazecik Köy Ürünleri ile Zengin Kahvaltı 7,5 TL! (31 Ağustos'a Kadar Geçerlidir)

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
15 TL [missing {{percentSign}} value]50 7,50 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Bu Groupon, Misya’dan üç çeşit köy reçeli, iki çeşit peynir, köy salçası, köy tereyağı, yaprak sarma, kaşık lokma, iki çeşit zeytin, yöresel yumurta dolması veya haşlanmış köy yumurtası, süzme yoğurt, salatalık, domates, ev yapımı ekmek ve iki çaydan oluşan kahvaltı sunar. Güne lezzet dolu bir başlangıç yapın ve gün içinde size gerekecek enerjiyi toplarken kendinize bir lezzet şöleni yaşatın! Doğal lezzetler ve yöresel ürünler ile hem lezzetli hem de sağlıklı bir kahvaltının keyfini sürün! 

Koşullar

1 Temmuz-31 Ağustos tarihleri arasında geçerlidir. Dilediğiniz kadar Groupon satın alarak kullanabilir sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Rezervasyon gerekmektedir: 0 534 414 45 82 "Hemen Al" butonuna tıklayarak hafta içi ve hafta sonu seçeneklerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Groupon kodunuza fırsat bitiminden sonra, kayıtlı olduğunuz e-posta adresinden ve sitedeki "Fırsatlarım" bölümünden ulaşabilirsiniz. İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Misya Evi - Bursa: Misya'dan Ev Yapımı Ekmeklerden Yaprak Sarmasına, Yumurta Dolmasından Kaşık Lokmasına, Tazecik Köy Ürünleri ile Zengin Kahvaltı 7,5 TL! (31 Ağustos'a Kadar Geçerlidir)

Kahvaltı sevdiğimiz insanların bizi sevmeye devam etmelerini sağlar. Gün içinde bize gereken enerjiyi verir, ağzımızı doldurarak sabah homurdanmalarımızı engeller ve yeterince lezzetliyse kalplerimize kadar ulaşarak orada tüm gün kalacak bir gülümseme yaratır. Bugünün Groupon’u ile sevdikleriniz ve siz gün boyunca gülümseyin Misya’dan Ev Yapımı Ekmeklerden Yaprak Sarmasına, Yumurta Dolmasından Kaşık Lokmasına Tazecik Köy Ürünleri ile Zengin Kahvaltı 7,5 TL Nilüfer Hatun Köprüsü üzerine kurulu, zengin tarihi ve doğal çevresiyle göz kamaştıran Misi Köyü’nün etrafı üzüm bağları ve meyveliklerle çevrili. Köydeki çoğu yapının 18. yüzyıl ortasında inşa edildiği bilinen Misi Köyü’nün en önemli değerlerinden ikisi ipekçilik ve bağcılık. Nilüfer Çayı’nın sesini duyarak ve Uludağ’ın esintisini içinize çekerek unutamayacağınız güzel bir gün yaşamak istiyorsanız Misya Evi, şimdi sizleri bekliyor Tarihi ve doğayı kucaklayan Misi Köyü’ndeki Misya Evi, konuklarına sunduğu geleneksel tatlardan oluşan seçkin menüsüyle beğeni kazanmış bir mekan. Eğer hala yemyeşil bir doğa içindeki Misya Evi’ni keşfetmediyseniz enfes lezzetlerden oluşan kahvaltı ve özenli bir misafirperverlikle ağırlandığınız günün ardından Misya Evi’nin sık ziyaretçilerinden biri olacaksınız Kahvaltı Menünüz Üç Çeşit Köy Reçeli İki Çeşit peynir Köy Salçası Köy Tereyağı Yaprak Sarma Kaşık Lokma İki Çeşit Zeytin Yöresel Yumurta Dolması veya Haşanmış Köy Yumurtası Süzme Yoğurt Salatalık Domates Ev Yapımı Ekmek İki Çay  Güne kuş sesleri ve nilüfer çayının şırıltısı eşliğinde doğal lezzetlerden oluşan bir şölenle başlamak isterseniz bu Groupon’u kaçırmayın


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber