Gölbaşı’nda Mogan Restaurant’ta Mogan Gölü Manzarası Eşliğinde Serpme Kahvaltı, Sınırsız Çay ve Türk Kahvesi Keyfi 25 TL Yerine %52 Fırsatla 12 TL! (3 Ay Geçerli)

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
25 TL [missing {{percentSign}} value]52 13 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Gölbaşı’nda Mogan Restaurant’ta Mogan Gölü Manzarası Eşliğinde Serpme Kahvaltı, Sınırsız Çay ve Türk Kahvesi Keyfi 25 TL Yerine %52 Fırsatla 12 TL! Mogan Gölü’nün muhteşem manzarası eşliğinde sevdiklerinizle leziz bir kahvaltı masasının keyfini çıkarın! Dilediğiniz kadar ŞehirFırsatı Çeki satın alarak kahvaltı keyfini sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Koşullar

4 Aralık 2010 – 4 Mart 2011 tarihleri arasında geçerlidir. Fırsatınızdan hafta içi ve hafta sonu yararlanabilirsiniz. Dilediğiniz kadar ŞehirFırsatı Çeki satın alabilirsiniz. Rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir: 312 485 33 33 İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Mogan Restaurant - Ankara: Gölbaşı’nda Mogan Restaurant’ta Mogan Gölü Manzarası
Eşliğinde Serpme Kahvaltı, Sınırsız Çay ve Türk Kahvesi Keyfi 25 TL Yerine %52
Fırsatla 12 TL! (3 Ay Geçerli)

Bazı manzaralar sizi hapseder oturduğunuz yere… Gün başlar başlamaz sıcak bir çay eşliğinde kaptırırsınız kendinizi büyüsüne derin maviliğin. Sizin hayal ettiğiniz bir yerden, yine sizin düşünebileceğiniz bir yere; ardından kıyısına olta atan bir adamın sabrına takılır aklınız. Beraber tutarsınız artık balığı, siz onun huzur dolu gününün sessiz tanığısınız. Bu manzaradan biraz olsun sizi alıkoyabilecek şey; nefis bir koku eşliğinde özenle hazırlanmış lezzetler olabilir. Sevdiklerinizle önce sohbeti, ardından lezzeti paylaşırsınız, sonrasında yine manzaraya kaptırırsınız kendinizi. “Böyle bir yer yok ki” diyenler, “hayal” diyenler henüz Mogan Gölü kıyısındaki Mogan Restaurant’a gitmediler. ŞehirFırsatı manzarayı, sohbeti ve lezzeti özenle sunan Mogan Restaurant’la tanışmanız için sizlere çok seveceğiniz bir fırsat getirdi Gölbaşı’nda Mogan Restaurant’ta Mogan Gölü Manzarası Eşliğinde Serpme Kahvaltı, Sınırsız Çay ve Türk Kahvesi Keyfi 25 TL Yerine %52 Fırsatla 12 TL 2005 yılında hizmete açılan Mogan Restaurant, Ankaralıların yıl boyunca ilgi gösterdiği Gölbaşı’nda Mogan gölü kenarında bulunuyor. Amacı Ankara’nın ve Gölbaşı’nın turizmine destek olmak ve şehir merkezinden uzak alternatif bir mekan yaratmaya katkıda bulunmak olan Mogan Restaurant, unutulmaz lezzetleri büyük bir ustalıkla sunuyor. Açık alanında 600 kişilik mangal keyfi ve al a carte servisi, kapalı alanında ise 400 kişilik a la carte servisi sunma kapasitesi olan Mogan Restaurant, güleryüzlü personeli ve usta aşçılarıyla da yemek keyfini özel bir ana dönüştürüyor. Mogan gölü kıyısında kaliteli servis ve sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz lezzetli bir kahvaltı için fırsatı hemen yakalayın


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber