Soner Arıca'nın Muhteşem Performansı Eşliğinde Nanna Restaurant'ta Et, Tavuk ve Balık Seçenekli Ana Yemek, On Çeşit Meze, Ara Sıcaklar ve Tatlıdan Oluşan Menünüz ile Sınırsız Yerli İçecek 158 TL Yerine 79 TL! (1 Ay Geçerli)

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
158 TL [missing {{percentSign}} value]50 79 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Bu Groupon size Nanna Restaurant’ta Soner Arıca performansı eşliğinde leziz bir menü ve sınırsız yerli içecek sunar. Türkiye’nin en güçlü seslerinden Soner Arıca’nın muhteşem performansıyla unutulmaz bir gece geçirin! Gecenize leziz bir menü eşlik ediyor! Dilediğiniz kadar Groupon satın alarak gecenin keyfini sevdiklerinizle çıkarabilirsiniz!

Koşullar

5 Mart - 5 Nisan tarihleri arasında, cumartesi günleri geçerlidir. Dilediğiniz kadar Groupon satın alarak sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Dilerseniz sınırsız yerli içki yerine alkolsüz içecek de tercih edebilirsiniz. Groupon kodunuz ulaştıktan sonra vakit kaybetmeden rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Groupon kodunuza fırsat bitiminden sonra, kayıtlı olduğunuz e-posta adresinden ve sitedeki "Fırsatlarım" bölümünden ulaşabilirsiniz. İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Nanna Restoran - İstanbul - Anadolu: Soner Arıca'nın Muhteşem Performansı Eşliğinde Nanna Restaurant'ta Et, Tavuk ve Balık Seçenekli Ana Yemek, On Çeşit 
Meze, Ara Sıcaklar ve Tatlıdan 
Oluşan Menünüz ile Sınırsız Yerli İçecek 158 TL Yerine 79 TL! (1 Ay Geçerli)

Dünya mutfağının lezzetlerini, tarihi ve otantik mimarisi ile birleştiren; leziz yemekleri ve servis kalitesi ile adından sıkça söz ettiren ve Anadolu yakasının en kaliteli canlı performans programlarını sunan Nanna’da sizleri harika bir gece bekliyor Adaların ve mavinin eşsiz görüntüsüyle bütünleşen mekan, Türkiye’nin en ünlü, en beğenilen seslerinin sahne performanslarına tanık olmanızı sağlarken, bir yandan leziz yemekleriyle de gönlünüzü fethedecek Üstelik Groupon farkıyla Soner Arıca’nın Muhteşem Performansı Eşliğinde Nanna Restaurant’ta Et, Tavuk ve Balık Seçenekli Ana Yemek, On Çeşit Meze, Ara Sıcaklar ve Tatlıdan Oluşan Menünüz ile Sınırsız Yerli İçecek 158 TL Yerine 79 TL Güçlü sesi ve birbirinden güzel şarkılarıyla Soner Arıca’nın sahne alacağı gecede size eşlik edecek menünüzün içeriği şöyle 10 çeşit mezeden oluşan ordövr tabağı Ara sıcak olarak Çin böreği ve kaşar kroket Kömürde pişmiş köfte, piliç ızgara ya da günün balığı seçeneklerinden dilediğiniz biri Meyve ya da tatlı Limitsiz yerli alkollü veya alkolsüz içecek Farklı konseptlerin bir arada sunuldugu Nanna’nın elit ortamı ve profesyonel kadrosuyla, ayrıcalıklı olmanın keyfini yaşamak için Groupon’unuzu hemen satın alın, muhteşem bir gecenin ve birbirinden leziz yiyecekleri bir arada sunan seçkin bir menünün keyfini sevdiklerinizle çıkarın


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber