Ataşehir Nart Cafe'de Sınırsız Çay Eşliğinde, Yöresel Çerkes Lezzetlerinden Oluşan Menünüz 42 TL Yerine 19,90 TL! 2,3 ve 4 Kişilik Menü Seçenekleriyle!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
42 TL [missing {{percentSign}} value]53 22,10 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Çerkes müzikleri eşliğinde yöresel menü Ana yemek , salata, tatlı ve meşrubat Zengin ana yemek seçenekleri Enfes akşam yemeğinizin ardından sınırsız çay keyfi Seçenekler 1 kişilik menü 42 TL yerine 19,90 TL! 2 kişilik menü 84 TL yerine 39,50 TL! 3 kişilik menü 126 TL yerine 59 TL! 4 kişilik menü 168 TL yerine 78 TL! 

Koşullar

Groupon'unuzu 30 Kasım'a kadar haftanın her günü 17:00-22:00 saatleri arasında kullanabilirsiniz. Dilediğiniz kadar Groupon satın alabilirsiniz. Erken rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir: 0216 576 67 55  İptal ve değişikliklerin 6 saat öncesinden bildirilmesi gerekmektedir. Groupon'unuzu kullanırken hizmet aldığınız firmaya güvenlik kodunuzu ya da güvenlik kodu çıktısını ibraz etmeniz gerekmektedir. Groupon kodunuza sayfanın sağ üst köşesinde yer alan  İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Nart Cafe - İstanbul - Anadolu: Ataşehir Nart Cafe'de Sınırsız Çay Eşliğinde, Yöresel Çerkes Lezzetlerinden Oluşan Menünüz 42 TL Yerine 19,90 TL! 2,3 ve 4 Kişilik Menü Seçenekleriyle!

Bugünün Groupon’u sizi Çerkes Mutfağı’nın en güzel örnekleriyle lezzetleriyle buluşturuyor Nart Cafe’de menünüz sizleri bekliyor   Menünüz Ana Yemek Seçenekleri Pishalve Haluj Barbunyalı klasik sos, Çerkes yemeği Barbunya ezmeli, cevizli baharatlı iç ve baharatlı, sarmısaklı tereyağlı sos ile Pishalve Haluj Barbunyalı krema sos, Çerkes yemeği Barbunya ezmeli, cevizli baharatlı iç ve krema, mantar ve jambon sos ile, rendelenmiş parmesan Pishalve Haluj Kıymalı klasik sos, Çerkes yemeği kıymalı iç, baharatlı, sarmısaklı tereyağlı sos ile Pishalve Haluj Kıymalı krema sos, Çerkes yemeği kıymalı iç ve krema, mantar ve jambon sos ile, rendelenmiş parmesan Pishalve Haluj Patatesli klasik sos, Çerkes yemeği patatesli iç, baharatlı, sarmısaklı tereyağlı sos ile Pishalve Haluj Patatesli krema sos, Çerkes yemeği patatesli iç ve krema, mantar ve jambon sos ile, rendelenmiş parmesan Şıps Basta Çerkes yemeği kemiksiz tavuk pirzola, sütlü sos ve mısır unlu bulgurlu pilav ile Bahçıvan salata Tatlı  Meşrubat   Nart Hakkında Nart Café Restaurant, 2012 yılında, İstanbul Ataşehir’de hizmet vermeye başladı. Adını ve konseptini, Kuzey Kafkasya’daki Nart Destanları’ndan alan Nart Café Restaurant, zengin menüsüyle, sizleri lezzete davet ediyor. Kelime anlamı “gözüpek, yiğit, kahraman” olan, Nart Destanları, Kuzey Kafkasya’da yaşayan, başta Adige ve AbhazAbaza olmak üzere tüm otokton Çerkes Halklarının binlerce yıldır ürettikleri ulusal destanlar bütününün adıdır. Çerkes Mitolojisinin bütününü kapsayan Nart Destanları, İsa’dan önceki çağlardan bugüne, Kuzey Kafkasya halklarının dilinde, müziğinde, sanatında yer etmiştir. Nart Destanlarının M.Ö.III.M.Ö.I. binyıl boyunca geliştiği, Bronz çağı özellikle de Demir çağında biçimlendiği, o çağlara ve izleyen daha yakın dönemlere özgü izler taşıdığı görülmektedir.   Nart Kültürü, Büyük Çerkes Sürgünü 1864 sonrası o zamanki Osmanlı İmparatorluğu içinde yer alan, günümüzde başta Türkiye, Ürdün, İsrail, Suriye, Mısır gibi ülkelerde yaşayan Çerkes halklarının kültüründe devam etmiştir. Bugün hâlâ bu ülkelerde Çerkes halkları çocuklarına bu ismi koymaktadır. Nart Destanları’nda bir tek Nart kahramanı değil, birçok kahramanı vardır. Nart Sosrıkua, Nart Seteney Guaşe, Nart Tlepş gibi. Bunlardan en ünlüleri Nart Sosrıkua olup, diğer mitolojilerdeki Promethus, Akhilleus ve Adonis’e benzer. Halkına ateşi ve darı tohumunu getirmiş ve şarap mayalanmasını öğretmiştir.   Nart Cafe size kaliteli bir ortam sunarak iş yemeklerinizi huzurlu, misafirlerinizi saygın, doğum günlerinizi eğlenceli, etkinliklerinizi elit kılmayı amaçlar. Bu nedenle dünyanın en iyi lezzetlerini, en doğal ve yöresinden malzemeleri ve seçkin personeli ile hizmet verir. Sizde bu ayrıcalığın keyfini çıkartamak isterseniz Groupon’unuzu kaçırmayın  


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber