Kuşadası Natur-Med'de Arınma Tatili Çift Kişi 2 Gece 3 Gün Tam Pansiyon Konaklama ile Bedensel ve Zihinsel Arınma Programı 750 TL Yerine 367 TL! 4 ve 6 Gece Seçenekleriyle!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
750 TL [missing {{percentSign}} value]51 383 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Yaşam kalitenizi artıracak bu tatil ile bol oksijenli bir havanın, yeşilin ve sakinliğin tadını çıkarma şansı Solunum egzersizleri, organik kahvaltılar, pilates seansları, masaj ve su içi jimnastiklerle gerçek anlamda dinlenme; kaplıca kürleriyle tamamen arınma imkanı Stressiz, kaliteli ve daha uzun yaşamın sırlarını öğrenme olanağı Seçenekler Çift kişi 2 gece konaklama 750 TL yerine 367 TL! Çift kişi 4 gece konaklama 1370 TL yerine 679 TL! Çift kişi 6 gece konaklama 2105 Tl yerine 939 TL! 

Koşullar

Groupon'unuz 3 Eylül tarihine kadar bayram ve özel günler hariç her gün geçerlidir. Dilediğiniz kadar Groupon alabilirsiniz. Groupon'unuzu satın aldıktan sonra 7 gün içinde rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Bilgi için: info@natur-med.com.tr Rezervasyon değişikliklerinin en az 1 hafta önceden bildirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde Groupon'unuz kullanılmış sayılacaktır. 10 yaş altı çocuklara havuz kullanımı yasaktır. Check-in 14:00'da, check-out 12:00'da İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Natur-Med - İzmir: Kuşadası Natur-Med'de Arınma Tatili Çift Kişi 2 Gece 3 Gün Tam Pansiyon Konaklama ile Bedensel ve Zihinsel Arınma Programı 750 TL Yerine 367 TL! 4 ve 6 Gece Seçenekleriyle!

İş ve ev arasında gidip geldiğiniz hayatınız artık sizin için tuzlu bir pasta gibiyse, “Ye Dua Et Sev” filmindeki Elizabeth gibi bu diyarlardan uzaklaşıp kendinizi bulacağınız bir yolculuk arıyorsanız bu Groupon sizi Kuşadası’na uçuruyor    NaturMed termal tesislerinde 2, 4 veya 6 gece konaklamalı, zihinsel ve fiziksel arınma programı ile hayatınızı çikolatalı pastaya dönüştürmenin tam zamanı NaturMed’in arınma programıyla bedeninizdeki toksinlerden, fazla kilolardan ve negatif duygulardan arınacaksınız. Sağlık dolu yeşil içecekler ve taze sebzelerle yapacağınız arınma diyetleriyle, size dinçlik ve güzellik kazandıracak bol mineralli termal sularla bedeniniz yeniden canlanacak. Orman yürüyüşleri, solunum egzersizleri, pilates, yoga, meditasyon, su içi egzersizler, sağlık seminerleri, ozon tedavisi, kolon hidroterapi, klasik masajlar, pulsasyonlu vakum masajları ve diğer doğal tedavilerle yaşam enerjinizin arttığını hissedeceksiniz. Sağlıklı yaşam seminerleriyle; sağlık hakkında doğru bildiğiniz yanlışları öğreneceksiniz. Yaşam kalitenizi artıracak bu tatil ile stresin omuzlarınıza ve ruhunuza bıraktığı ağırlığı atıp hafifleyebilirsiniz Groupon’a Dahil Olanlar Çift kişilik odada tam pansiyon konaklama Orman yürüyüşü Solunum egzersizi Kaplıca kullanımı Yüzme havuzu kullanımı Pilates Yoga Su jimnastiği Sağlık seminerleri 30’ar dakikalık 2 adet masaj İnfraruj ısı kabini Spor salonu kullanımı  Stressiz, kaliteli ve daha uzun yaşamın sırlarını öğrenmek için Groupon’unuzu yakalayın  


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber