Nilüfer Belediyesi Çalı Kapalı Yüzme Havuzu Tesisleri'nde Bir Aylık Yüzme Havuzu Üyeliği 80 TL Yerine 40 TL! (1 Ay Geçerli)

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
80 TL [missing {{percentSign}} value]50 40 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Bu Groupon size Nilüfer Belediyesi Çalı Kapalı Yüzme Havuzu Tesisleri’nde toplam 8 saatten oluşan bir aylık yüzme havuzu üyeliğinden yararlanma imkanı sağlar. Yüzerek sağlıklı ve formda kalmak için Groupon’unuzu kaçırmayın! Nilüfer Belediyespor Çalı Tesisleri seçkin spor kompleksiyle sizleri bekliyor!

Koşullar

Bu Groupon 3 Mart - 3 Nisan tarihleri arasında geçerlidir. Bir kişi 1 Groupon kullanabilir, fakat sevdiklerinize hediye etmek için dilediğiniz kadar Groupon satın alabilirsiniz. Üyeliğinizden pazartesi - salı günleri 14:00'dan ya da cumartesi - pazar günleri 16:00'dan sonra yararlanabilirsiniz. 18 Mart tarihine kadar kayıt yaptırmanız gerekmektedir. Havuz kullanımından günde bir saat yararlanılmaktadır. Havuz kullanımından belirtilen saatler dahilinde istediğiniz saatte yararlanmak İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Nilüfer Belediyesi Çalı Kapalı Yüzme Havuzu Tesisleri - Bursa: Nilüfer Belediyesi Çalı Kapalı Yüzme Havuzu Tesisleri'nde Bir Aylık Yüzme Havuzu Üyeliği 80 TL Yerine 40 TL! (1 Ay Geçerli)

Tüm vücudunuzu hareketle buluşturan dolayısıyla oldukça enerji sarfetmenizi sağlayan yüzme, sağlık ve forma kavuşmanızı sağlayacak sporlardan biri. Üstelik diğer sporlara oranla daha keyifli ve konforlu. Kas ve iskelet sisteminden kalp dolaşım yollarına, sinir sisteminden solunum sistemine tüm vücudunuza sınırsız fayda sağlayan yüzme ayrıca kısa sürede vücudunuzun ideal ölçülerine kavuşmasını sağlar. Siz de yüzerek zayıflamak ve daha sağlıklı bir vücuda sahip olmak istiyorsanız şimdi size beklentilerinizi karşılayacak bir fırsat sunuyoruz. Nilüfer Belediyesi Çalı Kapalı Yüzme Havuzu Tesisleri’nde Bir Aylık Yüzme Havuzu Üyeliği %50 Fırsatla Çalı Mahallesi’nde dört bin beş yüz yetmiş altı metrekarelik alan üzerinde iki bin beş yüz yirmi iki metrekare kapalı alana inşa edilen Çalı Kapalı Yüzme Havuzu ve Sosyal Tesisleri, yarı olimpik kapalı yüzme havuzu ve çocuk havuzu ile birlikte son teknolojik aletlerle donatılmış kondisyon merkezi, sauna, Fin hamamı, Türk hamamı, jakuzi ve şok havuzu gibi birimleri içeriyor. Yüzme alanında yaz ve kış spor okulları uygulamasıyla binlerce çocuğa yüzme eğitiminin verildiği tesis, Nilüfer Belediyespor Kulübü yüzme takımının antremanlarına da ev sahipliği yapıyor. Şimdi Nilüfer Belediyesi Çalı Kapalı Yüzme Havuzu Tesisleri, bir aylık yüzme havuzu üyeliğinizden yarı fiyata yararlanmanızı sağlıyor. Siz de bu muhteşem fırsatla beraber Nilüfer Belediyesi Çalı Kapalı Yüzme Havuzları Tesisleri’nde kışa rağmen yüzme keyfi yaşayacak ve hijyen koşullarının üst düzey olduğu yarı olimpik kapalı yüzme havuzunda yüzerek sağlıklı kalacaksınız Groupon’unuzu yakalayın, hem formda hem sağlıklı kalın


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber