Gökyüzünde Süzülün! Nilüfer Havacılık ile Yamaç Paraşütü Deneyimi 150 TL Yerine 75 TL! (2 Ay Geçerlidir)

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
150 TL [missing {{percentSign}} value]50 75 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Bu Groupon, Nilüfer Havacılık ile yamaç paraşütü deneyimi yani tandem atlayışı deneyimi sunar. Gökyüzünde süzülerek özgürlüğün yepyeni bir anlamını keşfedin! Herkese gururla anlatabileceğiniz bir deneyime sahip olun! 

Koşullar

20 Temmuz - 20 Eylül tarihleri arasında geçerlidir. Dilediğiniz kadar Groupon satın alarak kullanabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. En az 10'ar kişilik gruplar halinde hareket edilecektir. Yeterli gruplar olduğunda hafta içinde de uçuşlar yapılabilmektedir. Bir hafta öncesinden rezervasyon yaptırılması gerekmektedir: 0549 616 09 16 Şehir dışından gelenler için Bursa terminalinden ücretsiz servis mevcuttur.  Hava koşullarına göre uçuş yapılacak tepe belirlenecektir. Rezervasyon iptali dur İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Nilüfer Havacılık - Bursa: Gökyüzünde Süzülün! Nilüfer Havacılık ile Yamaç Paraşütü Deneyimi 150 TL Yerine 75 TL! (2 Ay Geçerlidir)

İnsan büyüdükçe merakları ve hevesleri değişir. Önce yürümeyi merak etmiş ve Büyük Kanyon’u yürüyerek geçmiş, daha sonra yüzmeye merak salarak kelebek stilde Atlas Okyanusu’nda yüzmüş olabilirsiniz. Kara ve denizden sonra gökyüzüne merak saldıysanız, yürümekten ve yüzmekten sıkılıp uçmaya karar verdiyseniz bugünün Groupon’una bir göz atın Gökyüzünde Süzülün Nilüfer Havacılık ile Yamaç Paraşütü Deneyimi 150 TL Yerine 75 TL Nilüfer Havacılık, yılların verdiği deneyimini uzman kadrosu ve tecrübeli pilotları ile birleştiriyor ve eşsiz bir deneyim ve heyecan yaşayabilmeniz için sizleri bekliyor Tandem Uçuşu / Atlayışı Yamaç Paraşütü Nedir? Tandem uçuşu, çift kişilik bir yamaç paraşütü ile uçuş anlamına gelir. Tandem’de paraşütü tecrübeli bir pilot idare eder. Yolcu sadece etrafı seyreder ve uçuşun tadını çıkarır. Yolcu olarak uçacak kişinin herhangi bir eğitime ihtiyacı yoktur. Daha önceden hiç yamaç paraşütü deneyim ve bilgisi olmadan kısa bir brifing ile pilot eşliğinde uçuşa geçilebilir ve yolcu uçma hisisini gönlünce tadabilir. Siz de herkesle paylaşmak isteyeceğiniz eşsiz bir deneyim yaşamak istiyorsanız bu Groupon’u kaçırmayın  


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber