Çocuklara Özel "Sınırsız Eğlence" Merkezi Nuh'un Gemisi'nde Deluxe Doğum Günü Paketi 320 TL Yerine %50 Fırsatla 160 TL!(1 Aralık 2010 tarihine kadar geçerlidir!)

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
320 TL [missing {{percentSign}} value]50 160 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

 İzmir’in Çocuklara Özel “Sınırsız Eğlence” Merkezi Nuh’un Gemisi’nde 10 Kişilik Çocuklar İçin Deluxe Doğum Günü Paketi 320 TL Yerine %50 Fırsatla 160 TL! Çocuğunuza doyasıya koşup oynayabileceği muhteşem bir alan sunun! Yaşıtlarıyla sosyalleşip keyifli vakit geçireceği bu doğum gününü, çocuğunuz uzun süre unutamayacak!

Koşullar

1 Kasım – 1 Aralık 2010 tarihleri arasında geçerlidir. Dilediğiniz kadar ŞehirFırsatı Çeki alabilirsiniz. 10 kişinin üzerinde rezervasyon için kişi başı ücret 32 TL'dir. Rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir: 0532 215 48 87 ya da 0232 278 77 55 İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

**Nuhun Gemisi - İzmir: Çocuklara Özel "Sınırsız Eğlence" Merkezi Nuh'un Gemisi'nde Deluxe Doğum Günü Paketi 320 TL Yerine %50 Fırsatla 160 TL!(1 Aralık 2010 tarihine kadar geçerlidir!)

Çocuklar Nuh’un Gemisi’nde Toplanıyor, Hayatlarındaki En Eğlenceli Günü Geçiriyor Çocuğunuza uzun süre hafızasından silinmeyecek, muhteşem bir doğum günü yaşatmaya ne dersiniz?   İzmir’in Çocuklara Özel “Sınırsız Eğlence” Merkezi Nuh’un Gemisi’nde 10 Kişilik Çocuklar İçin Deluxe Doğum Günü Paketi 320 TL Yerine %50 Fırsatla 160 TL   Nuh’un Gemisi’ni sembolize eden 180 metre karelik 2 katlı aktivite alanı, gökkuşağını sembolize eden zıplama platformu, kaydırakları, rengârenk top havuzları, köprüleri, kaydırakları ve tünelleriyle Nuh’un Gemisi, çocuğunuzu özgürce koşup oynayacağı muhteşem bir gün sunuyor.   Nuh’un Gemisi’nin çocuğunuza sunduğu leziz Kaptan Kids Menü’nün içeriği ise şöyle   Nuh’un Gemisi’nin çocuğunuza sunduğu Deluxe Doğum Günü Paketi şunları içeriyor İçecek Davetiye Nuhun Gemisi Tshirtü Hamburger veya Pizza ve Patates Kızartması Yüz boyama Özel süsleme Paylaço Gösterisi      Mart 2006’dan beri çocukları anlayan ve onlarla birlikte eğlenen uzman kadrosuyla hizmet veren Nuh’un Gemisi, İzmirli çocukların vazgeçilmez mekanı   Çocuğunuza yaşıtlarıyla sosyalleşebileceği, doyasıya koşup eğlenebileceği, Nuh’un Gemisi’nin leziz menüsüyle karnını doyurabileceği unutulmaz bir gün yaşatmak için bu fırsatı kaçırmayın


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber