Pırıl Anaokulu'nda 3-12 Yaş Arası Çocuklar için Cimnastik, Bale, Taekwondo ve Yüzme Kurslarından Seçeceğiniz Bir Tanesi 70 TL Yerine 35 TL! (6 Ay Geçerlidir)

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
70 TL [missing {{percentSign}} value]50 35 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Bu Groupon size Pırıl Anaokulu’nda 3-12 Yaş Arası Çocuklar için Cimnastik, Bale, Taekwondo ya da Yüzme Kurslarından Seçeceğiniz Bir Tanesinden 1 Ay yararlanma fırsatı sunmaktadır. Siz onların temel eğitim yaşlarında bir hobisi olmasını sağlayın, onlar geleceklerine sağlam adımlarla ilerlesin! Pırıl Anaokulu’nun uzman eğitimcileri ile çocuğunuzun gelişimi güvende!

Koşullar

8 Şubat-8 Ağustos tarihleri arasında geçerlidir. Dilediğiniz kadar Groupon satın alarak bu fırsatı sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. Saat detaylarını metnin içinde bulabileceğiniz 1 aylık kurslar, 1 saat süreyle yalnızca cumartesi günleri gerçekleşecektir. Sınıflar; yüzme için en fazla 6 kişilik, diğer dersler için 8-10 kişilik olacaktır. Dersler hakkında detaylı bilgi için: 0505 482 07 18 Kayıt yaptırmanız gerekmektedir: 0232 277 33 00 - 0532 262 75 36 İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Pırıl Anaokulu - İzmir: Pırıl Anaokulu'nda 3-12 Yaş
   Arası Çocuklar için Cimnastik, Bale, Taekwondo ve Yüzme
   Kurslarından
   Seçeceğiniz Bir Tanesi 70 TL Yerine 35 TL! (6 Ay Geçerlidir)

Çocuklar bizim geleceğimiz, en değerli varlıklarımız. Onların geleceklerini küçük yaşta şekillendirmek ya da şekillendirmelerine yardımcı olmak bir numaralı görevimiz. Eğitimlerinde yanlarında olmamız gibi hayatlarına yön verirken ya da geleceklerinde stres atabilecekleri bir hobi edinirken onlara yol göstermek de bizim asli görevimiz olmalı. Bunlar için işinde uzman kişilerden yardım almak ya da onların çocukları yönlendirmesine izin vermek gerekir. Çocukların cimnastik, bale, taekwondo ya da yüzme gibi dallardan birini seçme ve sevme yaşı 312 aralığıdır. Bu yaşlarda çocukların hangi hobi dalını sevip hangisini sevmeyeceği belli olmaya başlar. Tam da bu dönemde bilirkişilerin yardımına ihtiyacı vardır. Bunun için Pırıl Anaokulu’nun 312 yaş arası çocuklar için eğitici ve öğretici kurslar mevcut. Üstelik Groupon’un şimdi sizin için müthiş bir fırsatı var Pırıl Anaokulu’nda 312 Yaş Arası Çocuklar için Cimnastik, Bale, Taekwondo ya da Yüzme Kurslarından Seçeceğiniz Biri 70 TL Yerine 35 TL 6 ay geçerli bu fırsatı hemen şimdi alın, çocuğunuz için sağlam ve eğlence dolu bir geleceğe birlikte adım atın Çocuğunuz için ya da onunla beraber seçeceğiniz kurslardan biri ile özgüveninin oluşmasını sağlayacak, sorumluluk duygusunu arttıracak, sosyalleşmesiyle ilgili hiçbir sorun kalmamasını sağlayacaksınız. Yalnızca cumartesi gerçekleşecek ve toplamda 1 ay sürecek olan kursların saat dağılımı şu şekilde olacaktır Cimnastik 11001200 Bale 12001300 Taekwondo 13301430 Yüzme 15001600 Pırıl Anaokulu, her çocuğu tüm yönleriyle tanımayı, dinlemeyi ve anlamayı hedef alıyor ve onlarla arasında tutarlı, sağlam bir ilişki kuruyor. Eğitim hayatları boyunca unutmadıkları tek şey de her çocuğun özel olduğu. Pırıl Anaokulu eğitimcileri ve çalışanları her çocuğun ayrı bir dünya olduğu felsefesiyle yola çıkarak çocuk yetiştirmenin hayat boyu süren bir sorumluluk, çok önemli ve zor bir sanat olduğunu biliyor. Çocukların annebabaları dışında ayrı bir kişilik geliştiriyor olduklarının farkındalar. Bu yüzden her çocuğa, ona özel davranarak ve kendini yetkin gördüğü alanlarda gelişmesine destek oluyorlar. Siz de çocuğunuz ve sizin için olan bu fırsatı kaçırmayın, Groupon’unuzu hemen alın


 • 15% Bonus Savings
  Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
  By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
  Please select an option to add / remove from wishlist
  Grouber