Pirpirim Ocakbaşı Restoran'da Canlı Müzik Eşliğinde Altı Çeşit Serpme Meze, Ana Yemek, Üç Çeşit Ara Sıcak, Bir Kadeh İçecek, Meyve Tabağı ve Tatlı 90 TL Yerine 42 TL! (3 Ay Geçerlidir)

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
90 TL [missing {{percentSign}} value]53 48 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Bu Groupon size Pirpirim Ocakbaşı’nda canlı müzik eşliğinde 6 çeşit serpme meze, ana yemek, 3 çeşit ara sıcak, 1 kadeh içecek, meyve tabağı ve tatlı sunuyor. Ocakbaşı keyfini dostlarınızla sohbet ederek yaşayın! Canlı müzik eşliğinde keyifli sohbetler ve bol eğlence!

Koşullar

1 Mart-1 Haziran tarihleri arasında geçerlidir. İçeceğinizi alkollü ya da alkolsüz tercih edebilirsiniz. Dilediğiniz kadar Groupon satın alarak bu fırsatı sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. Rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir: 0232 463 11 24 - 0232 422 48 44 Groupon'unuz hafta içi geçerlidir. Groupon kodunuza fırsat bitiminden sonra, kayıtlı olduğunuz e-posta adresinden ve sitedeki "Fırsatlarım" bölümünden ulaşabilirsiniz. İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Pirpirim Ocakbaşı - İzmir: Pirpirim Ocakbaşı Restoran'da Canlı Müzik Eşliğinde Altı Çeşit Serpme Meze, Ana Yemek, Üç Çeşit Ara Sıcak, Bir Kadeh İçecek, Meyve Tabağı ve Tatlı 90 TL Yerine 42 TL! (3 Ay Geçerlidir)

Ocakbaşı kültürü bir başkadır. Şişlere takılan etler, damlayan yağa bandırılan pideler, kor alevinde pişen kıpkırmızı etler, yanında köze atılan sebzeler, mezeler, içeceğiniz ve en önemlisi dostlarla paha biçilmez bir sohbet… Tüm bunları yaşamak için çok uzağa gitmenize gerek yok. Kaliteli ve hijyenik ortamının yanında her akşam gerçekleşen canlı müzik programı ile Pirpirim Ocakbaşı, canınız kebap istediğinizde gidebileceğiniz seçkin mekanlardan. Alsancak’ta Groupon’un sizin için muhteşem bir fırsatı var Pirpirim Ocakbaşı Restoran’da canlı müzik eşliğinde 6 çeşit serpme meze, ana yemek, 3 çeşit ara sıcak, 1 kadeh içecek, meyve tabağı, tatlı, çay ve Türk Kahvesi 90 TL Yerine 42 TL Pirpirim Ocakbaşı, 1998 yılından bugüne kadar İzmir’de yemek, müzik eşliğinde bol muhabbet ve eğlenceyi sunmaktan keyif alıyor. Size, Türk Sanat Müziği ile ruhunuzu dinlendirecek ve aynı ortamda muhabbetinize keyif katacak geceleri yaşatan Pirpirim; muhabbet dolu bir gecede sizlere en güzel hizmeti vermek için profesyonel çalışanları, yüksek hizmet kalitesi ve öncelikli olarak sizin sağlığınızı düşünen mutfağı ile vazgeçemeyeceğiniz bir mekan olmaya aday. Pirpirim Ocakbaşı menünüz 6 Çeşit Serpme Meze, 3 Çeşit Ara Sıcak İçli Köfte, Fındık Lahmacun, Paçanga Böreği Seçeceğiniz 1 Ana Yemek Adana Kebap, Tavuk şiş, Patlıcan Kebap, Fıstıklı Beyti Çiğ Köfte, 1 Kadeh Alkollü ya da Alkolsüz İçecek, Meyve Tabağı Tatlı  Çay  Kahve Ayrıca Rahşan Canbağ vokali eşliğindeki fasıl grubu ile menünüzün yanında keyifli vakitlere de sahip olacaksınız Osmanlı tarihi ve kültürünün yaşandığı bu güzel mekânda sevilen ve bilinen en güzel şarkılara eşlik etmek için Groupon’unuzu hemen alın


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber