Bornova Portakal Cafe & Brasserie'de 2 Kişilik Zengin Kahvaltı Tabağı 30 TL Yerine 15 TL! Hafta Sonları 54 Çeşitten Oluşan 2 Kişilik Açık Büfe Kahvaltı ve Çocuk Oyun Alanında 2 Jeton 38 TL Yerine 19 TL!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
30 TL [missing {{percentSign}} value]50 15 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Büyük Park içinde merkezi konum Hafta içi kahvaltı tabağı ve hafta sonu açık büfe kahvaltı seçenekleri Çocuklarınızı güvenle teslim edebileceğiniz oyun alanı Tabu, Jenga, Monopoly ve sayısız oyun imkanı Leziz kahvaltı çeşitleri  Seçenekler Hafta içi 2 kişilik kahvaltı tabağı 30 TL yerine 15 TL! Hafta sonu 54 çeşitten oluşan 2 kişilik açık büfe kahvaltı 38 TL yerine 19 TL!

Koşullar

Groupon'unuzu 27 Ağustos'a kadar kullanabilirsiniz. Dilediğiniz kadar Groupon alabilirsiniz. Rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir: 0232 388 72 93 Groupon'unuz hakkındaki diğer koşullara buradan ulaşabilirsiniz. İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Portakal Cafe&Brasserie - İzmir: Bornova Portakal Cafe & Brasserie'de 2 Kişilik Zengin Kahvaltı Tabağı 30 TL Yerine 15 TL! Hafta Sonları 54 Çeşitten Oluşan 2 Kişilik Açık Büfe Kahvaltı ve Çocuk Oyun Alanında 2 Jeton 38 TL Yerine 19 TL!

Bornova’nın doğasıyla sevilen mekanı Büyük Park içinde hizmet veren Portakal Cafe Brasserie, güzel bir yaz sabahını enfes bir kahvaltı sofrasıyla sizin için buluşturuyor. Yemyeşil bir doğada huzur, sayısız oyun ile eğlence ve birbirinden leziz tatlar için bugünün Groupon’una kulak verin 500 kişilik açık hava bahçeli, 200 kişilik kapalı salonları olan Portakal Cafe güncellenen kalori kontrollü yemekleriyle şaşırtan mutfağı, dünya müzikleriyle kışkırtıcı atmosferiyle hizmet veriyor. Lezzetli yemek peşinde koşan deneyimli aşçı ekibi, dinamik güler yüzlu hizmet aşığı servis personelleri ve her profilden misafirleri ağırlayacak fiyat anlayışıyla faaliyet gösteriyor. Çocuklar için oluşturulmuş özel alanında 30 adet oyuncağın bulunduğu çocuk parkında çocuklarınız eğlenirken siz rahatça sohbetinize devam edebilirsiniz. Tüm maçları sinevizyon ve dev ekran TV’lerde stadyum rahatlığında izleme olanağı sunuyor. Portakal Cafe’de Bulabileceğiniz Oyunlar; Tabu Jenga Scrable Monopoly Okey Tavla Langırt Siz de Ege’nin mis gibi havasının doyasıya solunabildiği Büyük Park’ın seçkin noktası Portakal Cafe’de güzel bir sabah yaşamak istiyorsanız acele edin Groupon’unuzu kaçırmayın


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber