Anatolium AVM Rainbowl Bowling'de Hafta İçi Üç Oyun Bowling 21 TL Yerine 9,90 TL! Hafta Sonu Üç Oyun Bowling 14,9 TL!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
30 TL [missing {{percentSign}} value]50 15,10 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Bu Groupon size Anatolium AVM Rainbowl Bowling’de iki oyun bowling sunar. Dilerseniz tek başınıza, dilerseniz dostlarınızla eğlenin! Rainbowl Bowling Center’da profesyonel oyuncularla aynı şartlarda bowling oynamanın tadına varın! Seçenekler Hafta içi 3 oyun kişi başı 9,90 TL! Hafta sonu 3 oyun kişi başı 14,9 TL!

Koşullar

Groupon'unuzu 13 Temmuz tarihine kadar, 10:00-02:00 arasında kullanabilirsiniz. Dilediğiniz kadar Groupon satın alabilirsiniz. Bilgi ve randevu için: 0224 261 20 11 Groupon'unuzu kullanırken hizmet aldığınız firmaya güvenlik kodunuzu veya güvenlik kodu çıktınızı ibraz etmeniz gerekmektedir. Groupon'unuz hakkındaki genel koşullara buradan ulaşabilirsiniz. İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Rainbowl Bowling - Bursa: Anatolium AVM Rainbowl Bowling'de Hafta İçi Üç Oyun Bowling 21 TL Yerine 9,90 TL! Hafta Sonu  Üç Oyun Bowling 14,9 TL!

Biz büyüdükçe oyun anlayışımız da değişti ama oynamanın keyfi hiç değişmedi. Saklambaç oynamakta ısrarcı değilseniz oyun oynamanın ve spor yapmanın zevkini bir arada sunan bir teklifimiz var sizin için. Bugünün Groupon’uyla bowling oynayın 7000 yıl öncesinde Mısır’a kadar dayanan bir tarihi olan bowling, bugünkü biçimine 3. ya da 4. yüzyılda Almanya’ da uygulanan dinsel bir törenden çıkarak geliyor. Bu törende spor ve savunma amacıyla taşınan “Kegel” adlı sopalar, uzun bir yolun sonuna diziliyor ve taş bir topla bu sopaları deviren kişinin günahlarından arınacağına inanıyorlar. Zamanla çapı büyütülen top, 15.yüzyıldan sonra öteki Avrupa ülkelerine de yayılıyor. Geçmişten günümüze değişerek gelen bowling, hem bir oyun, hem bir spor dalı. İster arkadaşlarınızla, isterseniz tek başınıza keyifli vakit geçirirken günlük stresten arının ve kendinizi çocukluğunuzdaki gibi oyuna kaptırın Bursa’da; Türkiye Bocce, Bowling ve Dart Federasyonu’nun resmi turnuvalarına ev sahipliği yapabilen tek bowling salonu olan Rainbowl Bowling Center’da profesyonel oyuncularla aynı şartlarda bowling oynamanın tadına varın Bowling Kuralları Eğer bowlingi yeni öğreniyorsanız, oyuna başlarken görevlilerden yardım istemelisiniz. Sağınızda ve solunuzda oyuncu olduğunu unutmamalısınız. Eğer solunuzdaki oyuncu topu sizden önce eline almış ise atış önceliğinin kendisine ait olduğunu bilmelisiniz. Konsantrasyonun bozulmaması için aynı anda atışa hazır oyunculardan sağ lane’i kullanan oyuncu atış önceliğine sahiptir. Zeminin deforme olmaması ve kalitesinin devamlılığı için bowling ayakkabısı giymelisiniz.  Hiçbir zaman zemine yiyecek, içecek ve sigara ile çıkmamalısınız. Topu mutlaka iki elle almalı ve taşırken atış yapmayan kolunuzda tutmalısınız. Böylece hem parmaklarınızın incinmesini hem de bileklerinizin gereksiz yere zorlanmasını önlemiş olursunuz. Daima faul çizgisinin gerisinde durmanız gerekir.  


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber