Ataşehir Ristorante il Padrino'da Lezzet Şöleni! Makarna, Salata veya Pizza Menülerinden Biri 51 TL Yerine 24,90 TL! 2, 3, 4, 5 ve 6 Kişilik Seçeneklerle!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
51 TL [missing {{percentSign}} value]51 26,10 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

1990’dan beri hizmet veren il Padrino kalitesiyle İtalyan mutfağının vazgeçilmez lezzetlerini tatma şansı Sevdiklerinizle beraber tadı damağınızda yer edecek yemekleri deneyimleme olanağı Karidesli pizzadan gorgonzola peynirli taglietelliye, salatadan creme bruleye zengin menü Ristorante il Padrino menüsü Seçenekler 1 kişilik menü 24,90 TL! 2 kişilik menü 49,80 TL! 3 kişilik menü 74,50 TL! 4 kişilik menü 98,90 TL! 5 kişilik menü 123,50 TL! 6 kişilik menü 147,90 TL!

Koşullar

Groupon'unuz 4 Kasım'a kadar geçerlidir. Dilediğiniz kadar Groupon satın alabilirsiniz. Erken rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir: 0216 573 45 45 Groupon'unuzu kullanırken hizmet aldığınız firmaya güvenlik kodunuzu ya da güvenlik kodu çıktısını ibraz etmeniz gerekmektedir. Groupon kodunuza sayfanın sağ üst köşesinde yer alan Grouponlarım bölümünden,  Groupon'unuz hakkındaki genel koşullara  İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Ristorente il Padrino - İstanbul - Anadolu: Ataşehir Ristorante il Padrino'da Lezzet Şöleni! Makarna, Salata veya Pizza Menülerinden Biri 51 TL Yerine 24,90 TL! 2, 3, 4, 5 ve 6 Kişilik Seçeneklerle!

Bugün’ün Groupon’uyla unutamayacağınız bir lezzet şöleni sizleri bekliyor 1990 yılından beri sürdürdüğü kusursuz hizmet anlayışı, seçkin italyan ve şarap mönüsü ile Ataşehir subesinde de hizmet vermekte olan Ristorante il Padrino’da sizler için leziz menüler hazırlandı Müşterilerinden aldığı olumlu yönlendirmeler ve destek ile il Padrino Restaurant 2007 yılı yaz aylarından itibaren Ataşehir şubesi’nde bu kez kebap ve balık tercih eden müşterilerini de düşünerek farklı lezzetleri de ön plana çıkarıyor  Artı kebap, deniz ürünlerinde  Çeşme Dalyan Balıkçısı isimleriyle ve İtalyan mutfağında yine il Padrino Restaurant olarak özenle dekore edilmiş üç ayrı katta hizmet veriyor İstediğiniz üzere seçeceğiniz makarna ya da pizza menülerinden biriyle damağınızda kalacak lezzetler deneyimleyeceksiniz Menünüz Pizzalar Seçmeli Margherita Quattro Stagioni Ai funghi Ortolando Capricciosa Quattro formaggi Diavola Al tonno e cipolla Ai frutti di mare Scampi Al salmone Calzone Chicco Caprese mozzarella Pizza İl Padrino Prosciutto Bresaola Carpaccio veya Makarnalar Seçmeli Spaghetti pomodoro basilico Spaghetti gamberi e rucola Lasagne al forno Spaghetti aglio, olio e peperoncino Spaghetti alle vongole veraci spaghetti ai frutti di mare spaghetti alla bolognese Spaghetti alla carbonara Tagliatelle al gorgonzola Tagliatelle paglia e fieno Penne all arabbiata Tortellini alla panna Tagliatelle al salmone affumicato Gnocchi al gorgonzola  Ravioli ai quattro formaggi Tagliatelle primavera Tagliatelle il padrino Tagliatelle con pollo Spahetti al taccino piccante veya Salata Insalata Di Mare Insalata Di Gamberi Insalata Sfiziosa Insalata Lombarda Insalata Tosca Insalata Di Rucola Misto Di Verdure Bollite Self Servis Insalata Insalata Cesare Insalata Di Filetto Insalata Di Salmone Tiepida   Her iki menüde de; Tatlılar Sakızlı muhallebi Parfe Creme brule Dondurma ile beraber Kuver 1 adet meşrubat veya 1 kadeh alkollü içecek İtalyan lezzetlerini siz de il Padrino kalitesiyle damağınızda hissedin Groupon’unuzu hemen alın


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber