8 Adet Rooc Paslanmaz Renkli Bıçak Seti ve 9 Parça Wellini Çok Amaçlı Kase Seti 130 TL Yerine 59 TL! Ücretsiz Kargo!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
130 TL [missing {{percentSign}} value]55 71 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

6 adet meyve bıçağı, 1 adet büyük boy sebze bıçağı, 1 adet büyük boy şef bıçağı, yedi adet kase ve bir çift servis kaşığından oluşan muhteşem set Teflon özellikli paslanmaz çelik bıçaklar Maksimum keskinlik düzeyi Akrilik renkli kaseler Şık tasarım  Seçenekler Bir adet renkli Rooc mutfak seti 59 TL! İki adet set 117 TL! Üç adet set 174 TL!

Koşullar

Ürününüz 10 iş günü içerisinde ödeme sayfasında seçtiğiniz teslimat adresine gönderilecektir. Dilediğiniz kadar Groupon satın alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Tüm Türkiye'ye ücretsiz kargo imkanı mevcuttur. Groupon kodunuza sayfanın sağ üst köşesinde yer alan Grouponlarım bölümünden, Groupon'unuz hakkındaki genel koşullara buradan ulaşabilirsiniz İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Rooc Bıçak  ve Wellini Kase Seti - Shopping: 8 Adet Rooc Paslanmaz Renkli Bıçak Seti ve 9 Parça Wellini Çok Amaçlı Kase Seti 130 TL Yerine 59 TL! Ücretsiz Kargo!

Mutfaklar; davetkar baharat kokuları ve ev sahipliği yaptığı yemeklerin lezzetli manzaralarıyla evin en cezbedici alanlarıdır. Bugünün Groupon’uyla bu cazip mekanı hem renklendirerek neşeli bir hale dönüştürün, hem de elinizin altında her an ihtiyaç duyacağınız ürünlerle fonksiyon katın Renkli Rooc mutfak seti mutfağınızdaki en büyük yardımcınız olmak için tüm Türkiye’ye ücretsiz kargo imkanıyla kapınızda Rooc Mutfak Seti Rooc bıçakları çelikten üretilmiş olup üzerinde özel bir kaplama yapılarak teflon özelliği kazandırılmıştır. Çeliğe zarar verecek maddeler engellendiğinden paslanmazlık ve keskinliği maksimum düzeyde tutulmaktadır. Rooc özel tasarım bir üründur. Dekoratif görünümü,kullanım keyfini ve yüksek kaliteyi bir araya getirmek üzere tasarlanmıştır. Mutfağınızda dilimleme, soyma, kesme gibi ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek şekilde ve çeşitlilikte üretilmiştir. Kaseler ve servis kaşıkları akrilik malzemeden üretilmiştir. Kutu İçeriği 6 adet meyve bıçağı kırmızı 1 adet büyük boy sebze bıçağı mor 1 adet büyük boy şef bıçağı mor 6 adet Wellini kase 1 adet Wellini büyük boy kase Wellini servis kaşığı ve çatalı Boyutlar Küçük meyve bıçakları 18 cm. Sebze bıçağı 23 cm. Büyük şef bıçağı 24 cm. Wellini küçük kaseler 16 cm. uzunluk, 13 cm. genişlik, 7 cm. yükseklik Wellini büyük kase 32 cm. uzunluk, 25 cm. genişlik, 11 cm. yükseklik Wellini servis kaşığı 30 cm.  Wellini servis çatalı 30 cm.  Ürün Kullanım Talimatı Rooc ürünlerini kullanırken önce bulaşık deterjani ile ılık suda yıkayın.Sonra hemen durulayip yumuşak bir bezle iyice kurulayın. Kesinlikli başka herhangi bir kimyasalla , çözücü ve çamaşır suyu kullanmayınız. Bıçaklarınızın keskinliğini uzun süre koruması için, sert zeminle direk temasını en aza indirerek çarpma ve vurmalardan kaçınınız. Groupon’unuzu kaçırmayın


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber