Boğazı Ayaklarınıza Seren Rumelihisarı Lokma'nın Sabah Kahvaltısından Dünya Tatlarına Kadar Tüm Menüsünde Geçerli 30 TL'lik ŞehirFırsatı Çeki %50 Fırsatla 15 TL! (3 Ay Geçerlidir)

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
30 TL [missing {{percentSign}} value]50 15 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Rumelihisarı Lokma’nın tüm menüsünde geçerli 30 TL’lik ŞehirFırsatı Çeki 15 TL! Nefes kesen Boğaz manzarası eşliğinde 200 çeşit lezzetten diledikleriniz sofranızda! İster taptaze lezzetlerle bezeli Lokma’nın meşhur kahvaltısını, ister Caesar Pizza, Mantarlı Biftek, Bademli Straganof Salatası gibi dünya lezzetlerini tatmak için bulunmaz bir fırsat sizi bekliyor!

Koşullar

26 Ekim - 26 Ocak tarihleri arasında geçerlidir. Pazar hariç haftanın dilediğiniz gününde yararlanabilirsiniz. Yılbaşında geçerli değildir. Dilediğiniz kadar ŞehirFırsatı Çeki satın alabilirsiniz. Her ziyaretinizde kişi başı 1 ŞehirFırsatı Çeki kullanabilirsiniz. Bahşiş ücrete dahil değildir. ŞehirFırsatı Çeki'niz Lokma'da 30 TL yerine geçecektir. Rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir: 0212 265 71 71 İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Lokma - İstanbul: Boğazı Ayaklarınıza Seren Rumelihisarı Lokma'nın Sabah Kahvaltısından Dünya Tatlarına Kadar Tüm Menüsünde Geçerli 30 TL'lik ŞehirFırsatı Çeki %50 Fırsatla 15 TL! (3 Ay Geçerlidir)

Bazı manzaralar sizi hapseder oturduğunuz yere… Gün başlar başlamaz sıcak bir çay eşliğinde kaptırırsınız kendinizi büyüsüne derin maviliğin. Bir geminin kalabalık umutları taşımasını izlersiniz önce, sizin hayal ettiğiniz bir yerden, yine sizin düşünebileceğiniz bir yere; ardından kıyısına olta atan bir adamın sabrına takılır aklınız. Beraber tutarsınız artık balığı, siz onun huzur dolu gününün sessiz tanığısınız. Bu manzaradan biraz olsun sizi alıkoyabilecek şey; nefis bir koku eşliğinde özenle hazırlanmış lezzetler olabilir. Sevdiklerinizle önce sohbeti, ardından lezzeti paylaşırsınız, sonrasında yine manzaraya kaptırırsınız kendinizi. “Böyle bir yer yok ki” diyenler, “hayal” diyenler henüz Lokma’ya gitmediler. ŞehirFırsatı manzarayı, sohbeti ve lezzeti özenle sunan Lokma’yla tanışmanız için sizlere çok seveceğiniz bir fırsat getirdi Rumelihisarı Lokma’nın tüm menüsünde geçerli 30 TL’lik ŞehirFırsatı Çeki %50 Fırsatla 15 TL Rumelihisarı’nda, Boğaz’ı ayaklarınıza seren bir noktada aklınıza gelebilecek her türlü lezzeti özenle sizlerle buluşturan Lokma, güler yüzlü servisi ve kalitesiyle şehrin en gözde noktalarından biri. Hoş ve insanı rahat ettiren dekorasyonu, arka planda çalan hafif müziği ve nefes kesici manzarasıyla sizlere huzur dolu bir gün sunan Lokma’nın dünya mutfağını önünüze seren menüsünde 30 TL’lik harcama yaparak yepyeni lezzetlerle tanışabilirsiniz. İşte sabah kahvaltısından dünya lezzetlerine kadar 200’ü aşkın çeşit lezzeti bünyesinde bulunduran Lokma’dan seçmeler Mantar Soslu Biftek Mevsim sebzeleri, kremalı mantarlı sos ve baharatlı elma dilim patates ile   20.50 TL Bademli Straganof  Salatası Meskülin, roka, mısır, çeri domates, soya sosu ile harmanlanmış file bademli bonfile dilimleri, balzamik sos ile   18 TL Fettucini Alfredo Kültür mantarı, fesleğen kurutulmuş domates, krema ve parmesan ile Tiramisu  6.5 TL Peynir Tabağı 16 TL Peynirli Otlu Menemen 8.5 TL Meşrubatlar 4.5 TL Çay 2.5 TL


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber