Kurşunlu Şelalesi Saklı Bahçe'den Doğa ile İç İçe 2 Kişilik Köy Kahvaltısı 35 TL! 4 ve 6 Kişilik Seçenekleriyle!

HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Yeşillikler içinde doğa ile iç içe keyfili saatler Hafta sonu açık büfe köy kahvaltısı Kahvaltı sonrası Kurşunlu Şelalesi’ne yürüyüş yapma imkanı Sevdiklerinizle birlikte güne keyifli bir başlangıç Seçenekler 2 kişilik kahvaltı 35 TL! 4 kişilik kahvaltı 69 TL! 6 kişilik kahvaltı 99 TL!

Koşullar

Groupon'unuzu 1 Ekim'e kadar haftanın her günü 09:00 - 14:00 saatleri arasında kullanabilirsiniz. 1 kişi 1 Groupon kullanabilir ancak silediğiniz kadar Groupon satın alarak sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Erken rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir: 0533 318 22 33 Sezon yoğunluğundan dolayı 1 gün öncesinden rezervasyon yaptırmanız önerilir. Kahvaltınız hafta sonu açık büfe, hafta içi serpme kahvaltıdır. Groupon'unuzu kullanırken hizmet aldığınız firmaya güvenlik kodunuzu veya güvenlik ko İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Saklı Bahçe - Antalya: Kurşunlu Şelalesi Saklı Bahçe'den Doğa ile İç İçe 2 Kişilik Köy Kahvaltısı 35 TL! 4 ve 6 Kişilik Seçenekleriyle!

Güne sevdiklerinizle birlikte enfes bir köy kahvaltısıyla başlamak günün kalanını güzel geçirmenize yeterlidir. Bugünün Groupon’u ile sevdiklerinizi de yanınıza alın, doğa ile iç içe kahvaltı keyfini yaşayın  Kurşunlu Şelalesi’nin esintisini hissedebileceğiniz, dilerseniz kahvaltı sonrası yürüyüş mesafesindeki şelaleyi görebileceğiniz Saklı Bahçe’de doğal ürünlerden hazırlanmış köy kahvaltısı ile güne muhteşem bir başlangıç yapın Ailenizle ya da arkadaşlarınızla birlikte hafta sonu açık büfe, hafta içi sepme köy kahvaltısının tadını çıkarın Groupon’u kaçırmayın


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber