Şelale Sporium'da Bir Aylık Yüzme Kursu 350 TL Yerine %72 Fırsatla 99 TL! (1 Ay Geçerli)

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
350 TL [missing {{percentSign}} value]72 251 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Bu Groupon size Şelale Sporium’da toplam 8 dersten oluşan bir aylık yüzme kursu sunar. Yüzerek sağlıklı ve formda kalmak için Groupon’unuzu hemen yakalayın! Eğer yüzmeyi bilmiyorsanız size sunduğumuz bu müthiş fırsatla bu yaz maviliğe kulaç atmanın tadını çıkarın!

Koşullar

23 Nisan - 23 Mayıs tarihleri arasında geçerlidir. Bir kişi 1 Groupon kullanabilir; fakat sevdiklerinize hediye etmek istediğinizde dilediğiniz kadar Groupon satın alabilirsiniz. Yüzme kursundan bir ay boyunca cumartesi ve pazar günleri 13:00 - 21:00 saatleri arasında dilediğiniz birer saat yararlanabilirsiniz. Groupon yetişkinler içindir. Kayıt yaptırmanız gerekmektedir: 0212 321 72 06 Groupon kodunuza fırsat bitiminden sonra, kayıtlı olduğunuz e-posta adresind İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Şelale Sporium - İstanbul: Şelale Sporium'da Bir Aylık Yüzme Kursu
350 TL Yerine %72 Fırsatla 99 TL! (1 Ay Geçerli)

Tüm vücudunuzu hareketle buluşturan dolayısıyla oldukça enerji sarfetmenizi sağlayan yüzme, sağlık ve forma kavuşmanızı sağlayacak sporlardan biri. Üstelik diğer sporlara oranla daha keyifli ve konforlu. Kas ve iskelet sisteminden kalp dolaşım yollarına, sinir sisteminden solunum sistemine tüm vücudunuza sınırsız fayda sağlayan yüzme ayrıca kısa sürede vücudunuzun ideal ölçülerine kavuşmasını sağlar. Eğer bugüne dek yüzme öğrenebilmek için fırsat bulamadıysanız şimdi Şelale Sporium’da profesyonel eğitmenler eşliğinde yüzme sporunun tüm tekniklerini öğrenecek ve kısa bir sürede tek başınıza kulaç atabilmenin mutluluğunu tadacaksınız Şelale Sporium’da Bir Aylık Yüzme Kursu 350 TL Yerine %72 Fırsatla 99 TL 2004 yılından beri sporseverleri uluslararası standartlarda, kaliteli hizmetle buluşturan Şelale Sporium, uzman kadrosu, fitness salonu ve son teknoloji ekipmanlarıyla donanımlı bir tesis. Konuklarına spor yapabilmeleri için geniş olanaklar ve nezih bir atmosfer sunan Şelale Sporium, sporu bireyin hayatına bir yaşam biçimi olarak katmayı hedefliyor. Sporun insana sunduğu sağlık, zindelik gibi pozitif özelliklerin konuklarının yaşamındaki kalıcılığı adına çaba gösteren Şelale Sporium, şimdi sizleri bir aylık yüzme kursuna davet ediyor. Hijyen koşullarının üst düzey olduğu havuzu günlük olarak klor ve şoklama ile sterilize edilen Şelale Sporium’da siz de iç rahatlığıyla yüzme keyfi yaşayabilir ve uzman antrenörler eşliğinde yüzmeyi kısa sürede öğrenebilirsiniz. Yüzerek hem sağlıklı hem de formda kalmak istiyorsanız acele edin Groupon’unuzu yakalayın


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber