Seziş Danışmanlık'tan 2 Seansta Hipnoterapi ve Zihinsel Canlandırma Yöntemi ile Sigarayı Bırakma Seansları 200 TL Yerine 19,90 TL! 5 Seans 69 TL!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
200 TL [missing {{percentSign}} value]90 180,10 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Zahmetsizce sigara alışkanlığınızdan kurtulma şansı Sağlıklı bir geleceğe hipnoz ile yelken açma imkanı Dilediğiniz aktiviteyi zorlanmadan yapma olanağı Seçenekler 2 seans hipnoz 200 TL yerine 19 TL! 5 seans hipnoz 500 TL yerine 69 TL! 

Koşullar

Groupon'unuz 29 Ekim tarihine kadar pazar günleri hariç 09:00-19:00 saatleri arasında geçerlidir. Dilediğiniz kadar Groupon alabilirsiniz. Erken rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Bilgi için: 0224 224 64 65 1 seans 30-45 dakika arası sürmektedir. Seanslar rezervasyon esnasında belirlenecektir. Groupon'unuzu kullanırken hizmet aldığınız firmaya güvenlik kodunuzu veya güvenlik kodu çıktınızı ibraz etmeniz gerekmektedir. Groupon'unuz hakkındaki diğer koşullara  İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Seziş Danışmanlık - Bursa: Seziş Danışmanlık'tan 2 Seansta Hipnoterapi ve Zihinsel Canlandırma Yöntemi ile Sigarayı Bırakma Seansları 200 TL Yerine 19,90 TL! 5 Seans 69 TL!

Rahatça nefes almak, tertemiz kokan ellere ve kıyafetlere kavuşmak, dilediğiniz gibi spor yapmak, merdivenleri rahatça çıkmak, yediğiniz yemeklerden tat almaya başlamak bugünün Groupon’uyla hayal olmaktan çıkıyor Seziş Danışmanlık zihinsel canlandırma yöntemiyle uygulanan alternatif bir teknik olan hipnoz ile size yaşamdan aldığınız keyfi arttırma şansı veriyor Kişisel gelişim uzmanı tarafından uygulanacak olan teknik; ağır bir hipnoz olarak değil, zihinsel canlandırma olarak yapılacaktır. İlk seans keşif ve bilgilendirme amaçlı olarak grup halinde yapılacaktır. Sonraki seanslar uygulama olarak birebir yapılacaktır. Üçüncü seanstan sonra sigara bağımlılığının gözle görülür bir şekilde azaldığını fark edeceksiniz. Sağlıklı bir yaşam için bugünün Groupon’unu kaçırmayın


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber