Siirt'in En Güzel Lezzetleri Sofranızda! Siirt Fatih Büryan Salonu'nda Büryan Kebabı, Çorba, İçli Köfte, Çiğköfte, Tatlı Salata ve Meşrubattan Oluşan Menü 14,90 TL! Kişi Seçenekleriyle!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
30 TL [missing {{percentSign}} value]53 16 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Türk mutfağının yapılması en ustalık isteyen yemeklerinden biri olan büryan kebabını işin uztalarından tatma şansı Yöresel olarak temin edilen orijinal lezzetler Zengin Siirt mutfağının en seçkin tatlarını bir araya getiren doyurucu menü Sınırsız çay ikramı Seçenekler 1 Kişilik Menü 30 TL Yerine 14,90 TL 2 Kişilik Menü 60 TL Yerine 29,80 TL 4 Kişilik Menü 120 TL Yerine 59,60 TL

Koşullar

Son kullanım tarihi: 17.03.2013 Dilediğiniz kadar Groupon satın alabilirsiniz. Erken rezervasyon gerekmektedir: 0212 531 39 03 - 0542 321 79 53 Ekşili dolma ve kitre için 1 gün önceden haber vermeniz gerekmektedir. Groupon'unuzu kullanırken hizmet aldığınız firmaya güvenlik kodunuzu veya güvenlik kodu çıktınızı ibraz etmeniz gerekmektedir. Güvenlik kodunuza Grouponlarım sekmesinden ulaşabilirsiniz. İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Siirt Fatih Büryan Salonu - İstanbul: Siirt'in En Güzel Lezzetleri Sofranızda! Siirt Fatih Büryan Salonu'nda Büryan Kebabı, Çorba, İçli Köfte, Çiğköfte, Tatlı Salata ve Meşrubattan Oluşan Menü 14,90 TL! Kişi Seçenekleriyle!

Türk mutfağının en zengin mutfaklarından birine sahip olan Siirt’in bilinen en ünlü lezzeti büryan kebabıdır. Yapımının zorluğu ve ustalık gerektirmesi nedeniyle, özellikle İstanbul’da çok nadiren bulabileceğiniz büryan kebabı ve diğer muhteşem Siirt lezzetleri, Siirt Fatih Büryan Salonu ile sofranıza geliyor Sirrt mutfağının tadına doyulmaz lezzetlerini, yörsel olarak temin edilen ürünlerle hazırlayan Siirt Fatih Büryan Salonu, sizlere tadı uzun süre damağınızdan gitmeyecek, leziz bir menü sunuyor. Menünüz Günün çorbası İçli köfte Çiğköfte Salata Ana Yemek Büryan kebabı, perde pilav, mumbar dolması, tavuk döner, et döner, Adana kebap, Urfa kebap, ızgara kanat, Siirt ekşili dolma, kite seçeneklerinden dilediğiniz biri Günün tatlısı Ayran ya da su Sınırsız çay Büryan Kebabı Türk mutfağının yapılması en ustalık isteyen yemeklerinden biri olan büryan kebabında, iç organları temizlenmiş kuzular şişlere geçirilerek 3 metre derinliğindeki kuyu fırınlara sarkıtılır. Kapağı hava geçirmeyecek şekilde kapatılan kuyunun içinde, dumanla 23 saat kadar pişen kuzular kesilerek pide üzerinde servis edilir.   Muhteşem Siirt lezzetlerini işin ustasından tatmak için acele edin   Groupon’unuzu kaçırmayın


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber