Sini Börek'ten Dumanı Üstünde Lezzetler! Bir Tepsi Peynirli Su Böreği, Ispanaklı Dolama ya da Patatesli Dolama ve 1 Litre Sütaş Ayran 24,90 TL! - Kapınıza Ücretsiz Teslim!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
40 TL [missing {{percentSign}} value]38 15,10 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Sini Börek kalitesiyle 1 tepsi börek ve sütaş ayran Peynirli su böreğinden ıspanaklı ve patatesli dolamaya zengin çeşit Misafirlerinizi güvenle ağırlayabileceğiniz lezzet alternatifleri Paket servis imkanı

Koşullar

Fırsatınızı 15 Temmuz'a kadar kullanabilirsiniz. 24 saat öncesinden sipariş vermeniz gerekmektedir : (0224) 250 38 37 Paket servis bölgelerine metnin içinden ulaşabilirsiniz. 1 tepsi su böreği 3,2 - 3,5 kg; ıspanaklı dolama ve patatesli dolama 3 kg civarındadır. Fırsatınızı kullanırken hizmet aldığınız firmaya güvenlik kodunuzu veya güvenlik kodu çıktınızı ibraz etmeniz gerekmektedir. Groupon'unuz hakkındaki genel koşullara bu İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Sini Börek ve Baklava - Bursa: Sini Börek'ten Dumanı Üstünde Lezzetler! Bir Tepsi Peynirli Su Böreği, Ispanaklı Dolama ya da Patatesli Dolama ve 1 Litre Sütaş Ayran 24,90 TL! - Kapınıza Ücretsiz Teslim!

Annenizin elinde açtığı incecik kat kat yufka arasında ağızda dağılan çeşit çeşit tatlardan oluşan börekleri en az anneniz kadar güzel yapan bir lezzet, bugünün Groupon’uyla kapınıza kadar geliyor Sini Börek, peynirli su böreğinden ıspanaklı ve patatesli dolamasına, birbirinden lezzetli dumanı üzerinde börek çeşitleri ve yanında 1 litre ayran ile damaklarınızı şenlendirmeye geliyor 1955 yılında Manolya Pastanesi olarak Manisa’da hizmet vermeye başlayan Sini Börek, yörenin en aranılan işletmesi olmuş, Manisa ve çevresinde ürünleri ile isim yapmıştır. Halen Manisa’da mevcut bir çarşı ve park bu işletmenin adı ile anılmaktadır. 1997 yılında markalaşmasının ardından Ankara, İstanbul ve Bursa’da üretim tesisleriyle faaliyet veren Sini Börek, bayilik sistemine geçerek adının daha fazla duyulmasını sağlamıştır. 3250 m2 alanda üretim yapan Sini Börek; en kaliteli, en sağlıklı ve en temiz hammaddelerle, Anadolu’nun çeşitli yörelerinden gelen çalışkan kadınlarımızın becerilerini birleştirerek, ev hanımlarının kendi mutfakları gibi güvenebilecekleri titizlik, lezzet ve hijyen kuralları içinde üretim yapmayı ilke edinmiştir. Tamamen katkısız ve taze ürünleriyle müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı ön planda tutan Sini Ev Böreği ve Baklava hem profesyonel hem de ev müşterilerinin isteklerine yüksek kalite ve uygun fiyatla cevap vermektedir. Servis bölgeleri Yıldırım Osmangazi Nilüfer Mudanya Gemlik Perşembe günü servis yapılabilir 24 saat öncesinden sipariş verilmelidir Yemesi keyifli, yapılışı da bir o kadar zahmetli bu lezzeti deneyimli ellerden yemenin ve sevdiklerinizle beş çayı partileri düzenlemenin tadını çıkarın  Groupon’unuzu hemen alın, annenizin lezzetiyle yarışan börekleri kaçırmayın


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber