Şiş Çöp Sahrayicedit'te 1 Porsiyon Çöp Şiş, Köfte veya Sucuk, Salata ve Meşrubat 10,90 TL! Kişi Seçenekleriyle, Paket Serviste de Geçerli!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
176 TL [missing {{percentSign}} value]56 99,10 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Ünlü Ege lezzeti çöp şişi İstanbul’da tatma şansı Şiş Çöp Sahrayicedit’te öğününüze lezzet katma imkanı Sucuktan köfteye, çöp şişten roka salatasına zengin bir menü Sevdiklerinizle yemeğin tadını çıkarma imkanı Gel-al ve paket serviste de geçerli Seçenekler 1 kişilik menü 10,90 TL 2 kişilik menü 19,90 TL 4 kişilik menü 38,90 TL 6 kişilik menü 57,90 TL 8 kişilik menü 76,90 TL

Koşullar

Son kullanım tarihi: 03.04.2013 Dilediğiniz kadar Groupon alıp kullanabilirsiniz. Groupon'unuz gel al servis ve paket serviste de geçerlidir. Rezervasyon için: 0216 302 46 46 Çalışma saatleri; 11:00-21:00 arasındadır. Paket servis 40 TL ve üzeri alımlarda geçerlidir. Paket servis bölgeleri; Atatürk caddesi, İnönü caddesi, Kozyatağı, Sahrayıcedit Groupon'unuzu kullanırken hizmet aldığınız firmaya güvenlik kodunuzu ya da güvenlik kodu çıktısını ibraz etmeniz gerekmekt İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Şiş Çöp Kozyatağı - İstanbul - Anadolu: Şiş Çöp Sahrayicedit'te 1 Porsiyon Çöp Şiş, Köfte veya Sucuk, Salata ve Meşrubat 10,90 TL! Kişi Seçenekleriyle, Paket Serviste de Geçerli!

Bugünün Groupon’uyla Şiş Çöp Sahrayicedit’te eşsiz bir menüyle kendinize ziyafet çekin Şiş Çöp Sahrayicedit’te köfte, sucuk, roka salatası gibi enfes lezzetlerle öğününüze tat katın Menünüz 1 porsiyon çöp şiş, köfte veya sucuk Sınırsız lavaş Roka salatası Közlenmiş biber, soğan ve domates 1 meşrubat Sınırsız çay Lezzetleriyle olduğu kadar kaliteli hizmetiyle de sizlerin beğenisini toplayacak olan Şiş Çöp Sahrayicedit’te tadı damağınızda kalacak çok özel bir menü sizleri bekliyor. Şık sunumla sofranıza gelen lezzetler, Şiş Çöp’ün keyifli ortamında daha da tat buluyor. Foursquare Yorumları İnsanın yedikçe yiyesi geliyor, yoldan geçerken kalabalığı gördük atladık geldik ŞişÇöp’le tanıştık Muhakkak deneyin, müptelası olacaksınız ; Çöp şiş süper, kendimi ege’de hissettim. çalışanlar güler yüzlü ve servis hızlı. mutalaka deneyin. Groupon’u yakalayın


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber