SSC Tur ile Günübirlik Darıca Hayvanat Bahçesi, Sapanca Gölü ve Maşukiye Turu 100 TL Yerine 49 TL! Her Pazar Hareketle, İkramlar, Geziler ve Rehberlik Hizmetleri Dahil!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
100 TL [missing {{percentSign}} value]51 51 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Sapanca, Maşukiye, Darıca Hayvanat Bahçesi turları Her Pazar hareket Araç içerisinde sıcak-soğuk ikramlar Hayvanat Bahçesi’ni görme fırsatı Profesyonel rehberlik hizmetleri

Koşullar

Groupon'unuzu 31 Ağustos'a kadar geçerlidir. Dilediğiniz kadar Groupon satın alabilirsiniz. 7 gün içinde rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir: 0216 566 63 63    Sabah kahvaltısı ve öğle yemeği almak isteyen misafirlerden araç içinde 20 TL tahsil edilecektir. Groupon'unuz hakkındaki diğer koşullara buradan ulaşabilirsiniz.  İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

SSC Tur - Tatil: SSC Tur ile Günübirlik Darıca Hayvanat Bahçesi, Sapanca Gölü ve Maşukiye Turu 100 TL Yerine 49 TL! Her Pazar Hareketle, İkramlar, Geziler ve Rehberlik Hizmetleri Dahil!

Kent yaşamının kaosundan, sosyal hayatın stresinden ve sorumlulukların sırtınızdaki yükünden bir gün olsun uzaklaşarak cennet gibi bir yerde ruhunuzu arındırın Darıca, Maşukiye ve Sapanca Gölü turu sizlerle Her Pazar Hareketle Buluşma Noktaları 0700 Bakırköy Ömür Plaza Önü  0730 Beşiktaş Yıldız Camii Önü  0800 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü   Buluşma noktalarından hareket, ardından Bayramoğlu North Star Otel’de kahvaltı.  Otelde havuz başında deniz manzarası eşliğinde kahvaltı sonrası Darıca Hayvanat Bahçesi ve Botanik Parkı’na hareket. Park gezisinin ardından serbest zaman. Bu serbest zaman içinde mini luna park , buz pateni ve at biniş yerlerinde vakit geçirme imkanı. 1130 gibi Darıca’dan ayrılarak öğlen yemeğinialmak üzere Alabalık Vadisi olarak anılan Maşukiye’ye varış. Burada öğlen yemeğinin ardından yürüyüş yapmak ve köy ürünlerin den alışveriş yapmak üzere serbest zaman. Serbest zamanın ardından Sapanca Gölü kenarına varış.  Gölde serbest zaman sonrası 1700 civarı İstanbul’a dönüş. Groupon’a Dahil Olan Hizmetler Travego, Fortuna ya da Tourismo Araçlarla ulaşım imkanı  Araç içerisinde sıcak soğuk ikramlar  Çevre Gezileri  Milli Park Girişleri  Profesyonel Rehberlik Hizmetleri Groupon’a Dahil Olmayan Hizmetler Tüm kişisel harcamalar  Bayramoğlu North Star Otelde Havuz Başında Deniz Manzaralı Kahvaltı İmkanı  Öğlen Yemeğinde kiremitte alabalık, salata ve içecek   Groupon’unuzu hemen alın 


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber