Bahçeli 3.Cadde Still Bowling'de 2 Kişilik 2 Oyun ve Meşrubat 42 TL Yerine 21 TL! 3 ve 4 Kişilik Seçeneklerle!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
42 TL [missing {{percentSign}} value]50 21 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Oyun zevkinizi ikiye katlayacak kalitede bowling pisti ve ekipmanları Sevdiklerinizle eğlence ve rekabeti beraber yaşayabileceğiniz bir gün Oyun sırasında keyifle yudumlayacağınız meşrubat Hayatınızın rutin akışına heyecan ve eğlence getirecek keyifli bir gün Seçenekler 2 kişilik 2 oyun ve 1 meşrubat 21 TL! 3 kişilik 2 oyun ve 1 meşrubat 31 TL! 4 kişilik 2 oyun ve 1 meşrubat 41 TL!

Koşullar

Groupon'unuzu 5 Aralık'a kadar haftanın her günü 10.00-01.00 saatleri arasında kullanabilirsiniz. Dilediğiniz kadar Groupon satın alabilirsiniz. Erken rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir: 0532 677 43 60/ 0542 600 79 90 Rezervasyon iptalleri en geç 6 saat önceden bildirilmelidir. Hizmetinizi, Groupon kodunuzla beraber alabilirsiniz. Groupon'unuzu kullanırken hizmet aldığınız firmaya güvenlik kodunuzu ya da güvenlik kodu çıktısını ibraz etmeniz gerekmektedir. Groupon kodunuza sayfanın sağ ü İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Still Bowling - Ankara: Bahçeli 3.Cadde Still Bowling'de 2 Kişilik 2 Oyun ve Meşrubat 42 TL Yerine 21 TL! 3 ve 4 Kişilik Seçeneklerle!

Uzun zamandır eğlence anlayışınız kusursuz çalışan bilgisayarınıza kendisini daha iyi hissetmesi için bir kez daha format atmak ya da televizyonunuzun dakikada kaç kanal değiştirdiğini saymaktan ibaretse, bugünün Groupon’u Bahçelievler Still Bowling’te sizi gerçek eğlenceye davet ediyor Arkadaşlarınızla beraber değişik ve zevkli bir aktiviteye dahil olurken eğlenmeniz için Still Bowling doğru adres Değişik bir yere gidip farklı bir tecrübe edinmek isterseniz Bahçelievler’de konumlanmış Still Bowling’de aradığınızı fazlasıyla bulacaksınız. Eğlenceli oyunun yanında ikram edilecek meşrubatınızı da yudumlarken dakikaların nasıl geçtiğini anlamayacaksınız bile Arkadaşlarınıza haber verin ve sıradışı bir aktiviteyi Still Bowling’te paylaşın  Groupon’unuzu hemen alın


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber