Suada'da Boğaz'ın Ortasında Havuz Keyfi %60 Fırsatla 50 TL yerine 20 TL!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
50 TL [missing {{percentSign}} value]60 30 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Fırsat Bu Fırsat Suada Club’da hafta içi her gün havuz keyfi 50 TL yerine 20 TL! Boğaz’da, Avrupa ile Asya’nın tam ortasında keyfini çıkaracağınız havuz – güneş keyfinizin müptelası olacaksınız. Bol bol ŞehirFırsatı Çeki satın alıp fırsatınızdan defalarca yararlanabilir ya da dostlarınıza hediye edip yazın tadını birlikte çıkarabilirsiniz.

Koşullar

Nasıl Yararlanırım 26 Temmuz – 26 Eylül tarihleri arasında geçerlidir. Hafta içi her gün saat 09.00 – 18.00 saatleri arasında yararlanabilirsiniz. İstediğiniz kadar ŞehirFırsatı Çeki satın alabilirsiniz. Rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir: 0212 263 73 00 İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Su Ada - İstanbul: Suada'da Boğaz'ın Ortasında Havuz Keyfi %60 Fırsatla 50 TL yerine 20 TL!

Eğer İstanbul’daysanız bir akşamüstü gibi gelip geçer yaz mevsimi.   Hem Boğaz’ı bir resim gibi tuvaline döken yaz güneşine hayran olursunuz, hem de yılın bu en güzel anının hiç bitmemesi için içten içe dua edersiniz.   Hele bir de lodos eserse adalar üzerinden; herkeste bir mahmurluk, bir yaz ağırlığı…   Asya ve Avrupa rüzgarın rehavetini kırıp kavgaya tutuşadursun, ikisinin ortasında onların aralarını bulan bir güzellik çoktan beri orada   Suada.   Boğaz’ın ortasında Avrupa ile Asya’nın masmavi sularla ayrıldığı noktada kurulu Suada Club’da güneşin tadını çıkarıp gönlünüzce serinleyeceğiniz müthiş bir fırsat sizlerle   Suada Club’da Hafta İçi Her Gün Havuz Keyfiniz %60 Fırsatla 50 TL yerine yalnızca 20 TL   Yanlış okumuyorsunuz İstanbul’un belki de en güzel noktasında, Boğaz sularının hemen yanı başında yüzmenin, güneşin ve İstanbul’un tadını en güzel şekilde çıkaracaksınız   Deniz suyundan arıtılarak kullanılan ve her gün filtre sistemiyle temizlenerek çok daha hijyenik hale getirilen Suada Club’ın havuzunda  güvenle yüzecek ve hayatın tadını en iyi şekilde çıkaracaksınız   Hemen ŞehirFırsatı’nızı yakalayın, Boğaz’ın ortasında havuz keyfinin tadını kaçırmayın


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber