Sultanahmet Sümengen Hotel'de Açık Büfe Kahvaltı Keyfi 30 TL yerine %57 Fırsatla 13 TL! (4 Ay Geçerlidir)

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
30 TL [missing {{percentSign}} value]57 17 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Sultanahmet Sümengen Otel’den Açık Büfe Kahvaltı 30 TL yerine 13 TL! Sultanahmet’in tarih kokan sokaklarında güne başlamanın keyfini yaşayacaksınız! Sümengen Otel’in aşçılarından en taze ve lezzetli ürünler, çeşit çeşit içecekle birlikte sizlerle! Dilediğiniz kadar ŞehirFırsatı Çeki satın alarak sevdiklerinizi de kahvaltıya davet edebilirsiniz!

Koşullar

16 Aralık - 31 Mart tarihleri arasında geçerlidir. Dilediğiniz kadar ŞehirFırsatı Çeki satın alabilirsiniz. Haftanın dilediğiniz gününde 07.00 - 12.00 saatleri arasında geçerlidir. Rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir: 0212 517 68 69 İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Sümengen Hotel - İstanbul: Sultanahmet Sümengen Hotel'de Açık Büfe Kahvaltı Keyfi 30 TL yerine %57 Fırsatla 13 TL! (4 Ay Geçerlidir)

Her zaman yürüdüğünüz yollardan farklı bir yüzü var İstanbul’un… Sırtında taşıdığı onlarca medeniyetten miras kalan ışıltılı izleri ve farklı gülümsemelerin yarattığı büyülü atmosferiyle aslında bir masal şehridir, içinden maviyi geçiren bu dünya incisi… Eski bir binanın arasından sarkıp size her an göz kırpan Ayasofya’ya; veya  yüzyıllar boyu eşsiz ihtişamını paylaşmış dillere destan Sultanahmet Camii’ne bakıp, sokakların ve günü canlandıran güneşin tadını çıkarırsınız… Sizler de sevdiklerinizle birlikte güne Sultanahmet’te başlamak istemez misiniz? O halde bu nefis kahvaltı fırsatını kaçırmak istemeyeceksiniz Sultanahmet Sümengen Hotel’den Açık Büfe Kahvaltı 30 TL yerine %50 Fırsatla 15 TL Marmara Denizi’ni ve İstanbul’un tarihi yüzünü önünüze seren bir noktada sizlerle buluşan Sümengen Hotel, hem lezzet hem de güler yüzle buluşmak isteyen hemen herkesin uğrak yeri. Dünyanın bir çok yerinden konuk ağırlayan Sümengen Hotel’in leziz kahvaltısının müdavimi olmuş bir çok İstanbullu misafiri de var. Usta şeflerin elinden çıkma lezzetler, içecekler ve taptaze ürünlerle dolu açık büfe kahvaltının tadını çıkarmak ve sevdiklerinizle birlikte güne çok daha özel başlamak için bu fırsatı kaçırmayın Hemen ŞehirFırsatı Çeki’nizi satın alın, kahvaltınızı Sultanahmet’te yapın  


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber