Zafer Plaza AVM Sun Sport'ta Kişiye Özel Bay-Bayan Antrenör ve Beslenme Danışmanı Eşliğinde Bir Aylık Sınırsız Fitness Üyeliği 250 TL Yerine 125 TL! (3 Ay Geçerli)

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
250 TL [missing {{percentSign}} value]50 125 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Bu Groupon size Sun Sport’ta kişiye özel bay-bayan antrenör ve beslenme danışmanı eşliğinde bir aylık sınırsız fitness üyeliğinizden yararlanma imkanı sağlar. Profesyonel antrenörleriniz ve uzman beslenme danışmanınız ışığında kısa sürede zayıflamak istiyorsanız Groupon’unuzu kaçırmayın! Hayallerinizdeki vücuda sahip olmak için acele edin!

Koşullar

Bu Groupon 26 Şubat - 26 Mayıs tarihleri arasında geçerlidir. Bir kişi en fazla 1 Groupon kullanabilir; fakat sevdiklerinize hediye etmek istediğinizde dilediğiniz kadar Groupon satın alabilirsiniz. Groupon'unuzdan haftanın dilediğiniz günü 10:00 - 22:00 saatlerinde yararlanabilirsiniz. Kayıt ve bilgi için: 0224 222 30 80 Groupon kodunuza fırsat bitiminden sonra, kayıtlı olduğunuz e-posta adresinden ve sitedeki "Fırsatlarım" bölümünden ulaşabilirsiniz İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Sun Sport - Bursa: Zafer Plaza AVM Sun Sport'ta Kişiye Özel Bay-Bayan Antrenör ve Beslenme Danışmanı Eşliğinde Bir Aylık Sınırsız Fitness Üyeliği 250 TL Yerine 125 TL! (3 Ay Geçerli)

Bedeninizin sağlığı ruhunuza eşlik eder. Tüm mutluluk kaynağınız farkında olmasanız bile aslında sağlığınızdır. Sağlıklı bir beden ise ideal vücut ölçüleriniz ve yağ oranınızla ilişkilidir. Eğer ideal vücut ölçülerinizde değilseniz, kendinize olan güveniniz bölgesel yağ ya da kilo problemleriniz yüzünden zayıflıyorsa ya da daha sağlıklı bir yaşama adım atmak istiyorsanız sizi beklediğiniz fırsatla buluşturuyoruz. Sun Sport birçok spor salonunun aksine sizi yalnızca aylık üyelikle değil; ayrıca sağlığınız ya da sağlıktan gelen güzelliğiniz için her türlü konuda danışabileceğiniz, size yol gösterebilecek profesyonel antrenörleri ve beslenme danışmanlarıyla buluşturuyor. İncelme serüveniniz tüm hızıyla başlıyor ve siz bu yolda yalnız değilsiniz Zafer Plaza AVM Sun Sport’ta Kişiye Özel BayBayan Antrenör, Beslenme Danışmanı Eşliğinde Bir Aylık Sınırsız Fitness Üyeliği 250 TL Yerine 125 TL 2005 yılından beri sporseverlerle buluşan Sun Sport, kaliteli fitness ekipmanları, profesyonel eğitmenleri, ferah ve hijyenik salonlarıyla hizmet veriyor. Yenilikçi ve sektörün gelişimini takipçi anlayışıyla müşterilerinin sağlık ve yaşam standartlarını yükseltme konusunda iddialı isimlerden biri olan Sun Sport, şimdi sizleri kısa sürede zayıflamanızı sağlayacak bir aylık fitness üyeliğiyle buluşturuyor. Bir aylık sınırsız fitness üyeliğinizle kısa sürede zayıflayacak, profesyonel antrenörler ve beslenme danışmanınızın hazırladığı programla hayallerinizdeki vücuda sahip olacaksınız Hızla ve sağlıklı zayıflamak için Groupon’unuzu yakalayın, Sun Sport ile ideal vücut ölçülerinize kavuşun.


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber