Tarihi Şengül Hamamı'nda Kuru ve Buharlı Sauna Hizmetiyle Beraber Hamam Keyfi 22 TL Yerine 9,90 TL! (31 Mayıs'a Kadar Geçerli)

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
22 TL [missing {{percentSign}} value]55 12,10 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Bu Groupon Tarihi Şengül Hamamı’nda bayanlara ve baylara kuru-buharlı sauna hizmetiyle beraber hamam keyfi sunar. Tüm yorgunluğunuzu hamam keyfiyle üzerinizden atmak istiyorsanız Groupon’unuzu hemen yakalayın! 15.yüzyılın ikinci yarısında inşa edilmiş tarihi dokusuna hayran kalacağınız Şengül Hamamı sizleri bekliyor!

Koşullar

12 Nisan - 31 Mayıs tarihleri arasında geçerlidir. Dilediğiniz kadar Groupon satın alabilir, sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. Groupon'dan bayanlar hafta içi 06:30 - 20:00, cuma günleri 06:30 - 22:00 saatleri arasında, baylar ise haftanın her günü 05:00 - 24:00 saatleri arasında yararlanabilirler. Randevu almanız gerekmektedir. Kadınlar Hamamı Telefon: 0312 310 22 98 Erkekler Hamamı Telefon: 0 312 324 37 39 Groupon kodunuza fırsat bitiminden sonra, kayıtlı olduğunuz İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Tarihi Şengül Hamamı - Ankara: Tarihi Şengül Hamamı'nda Kuru ve Buharlı Sauna Hizmetiyle Beraber Hamam Keyfi 22 TL Yerine 9,90 TL! (31 Mayıs'a Kadar Geçerli)

Yaşam tüm vücudunuzda izlerini bırakarak akar. Geçmişten bugüne taşıdığınız anılar, deneyimler ya da tüm hayat koşullarınız omuzlarınızda bir yük olur bazen. Ve ne zaman kendinizi ağırlaşmış ve yorgun hissetseniz rahatlama ihtiyacınızı gidermek adına yollar ararsınız. Kimi zaman doğayla buluşmak kimi zaman da dingin bir ortama kendinizi teslim etmek istersiniz. Peki tüm vücudunuzu stresten, yorgunluktan ve negatif enerjiden uzaklaştıracak bir hamam keyfine ne dersiniz? Tarihi Şengül Hamamı, şimdi kendinizi yenilenmiş hissetmenizi sağlayacak hamam ve sauna keyfini müthiş bir fırsatla size sunuyor. Tarihi Şengül Hamamı’nda Kuru ve Buharlı Sauna Hizmetiyle Beraber Hamam Keyfi 22 TL Yerine 9,90 TL Şengül Hamamı kadın ve erkekler için ayrı kısımları olan bir çifte hamamdır. 15.yüzyılın 2. yarısında Anadolu beylerbeyi İshak paşa tarafından yaptırılan hamam 19. yüzyılda tadilat ve 2009 yılında ise restore edilmiştir. Eski tuğla kubbeler ve bacalar, yeni taş kaplama duvarların üstünde görülmektedir. Soyunma odalarının üstünde sivri ahşap çatılı ışıklıklar yer aldığı hamamda kadınlar kısmının girişi barok karakteristikleri taşıyan sivri bir çatı ile örtülmüş ve beşik tonozlu bir koridora açılıyor. Erkekler kısmının girişi ana sokak üzerinden doğrudan, ortasında bir havuz olan soyunma odasına açılıyor. Her iki kısmın kapı girişi de kemerlidir ve gösterişli çiçek motifli birer kilit taşı bulunuyor. Siz de bu tarihi dokunun yarattığı nostaljik atmosferde hamam keyfi yaşamak ve vücudunuzun tüm stresinden arınmak istiyorsanız acele edin Groupon’unuzu yakalayın, hamam keyfini kaçırmayın


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber