Günübirlik Ağva - Şile Turu 129 TL Yerine 59 TL! Rehberlik Hizmeti, Tekne Turu ve Deniz Kıyısında Barbekü - Mangal Partisi Dahil, 2 ve 3 Kişilik Seçeneklerle!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
120 TL [missing {{percentSign}} value]51 61 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Ağva’da e sonbaharın büyüleyici güzelliğinin tadını çıkarma şansı Lüks araçlarla ulaşım Rehberlik hizmetleri Göksü çayı üzerinde yaklaşık 45 dk. sürecek olan tekne turu   Seçenekler 1 kişilik tur 59 TL! 2 kişilik tur 116 TL! 3 kişilik tur 171 TL!

Koşullar

Groupon'unuz 16-23-30 Eylül ve 7 Ekim pazar günleri çıkışlı turlarda geçerlidir. Dilediğiniz kadar Groupon satın alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Erken rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir: 0216 700 14 64  Groupon'unuzu kullanırken hizmet aldığınız firmaya güvenlik kodunuzu ya da güvenlik kodu çıktısını ibraz etmeniz gerekmektedir. Groupon kodunuza sayfanın sağ üst köşesinde yer alan Grouponlarım bölümünden,  Groupon'unuz hakkındaki genel İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

tatilnerde.com - Tatil: Günübirlik Ağva - Şile Turu 129 TL Yerine 59 TL!  Rehberlik Hizmeti, Tekne Turu ve Deniz Kıyısında Barbekü - Mangal Partisi Dahil, 2 ve 3 Kişilik Seçeneklerle!

Bugünün Groupon’uyla Ağva’nın en güzel mevsiminde romantizmin ve sonbaharın büyüleyici güzelliğinin tadını çıkarma şansı sizleri bekliyor Otobüs Kalkış Saatleri 07.00 İncirli Boyner Önü 07.30 Beşiktaş Yıldız Camii önü 08.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Tur Programı  İstanbul’dan belirtilen saatlerde, belirtilen noktalardan konuklar alınarak yolculuk başlıyor. Eğlenceli yolculuğa yol üzerindeki noktalarda yeşillikler arasında arasında çay molası dileyen konuklarımız kahvaltı da yapabilirler.  Molanın ardından yarım saatlik bir yolculuk sonra Ağva’ya varış. İnce kumlu ve bu özelliğiyle ün yapmış Ağva plajında, arzu eden konuklar denize girebilir, dileyen konuklar yürüyüş yapabilir, doyumsuz manzarayı seyrederek çay ve kahvelerini yudumlayabilirler.  Öğle yemeği; nehir kenarında barbekü mangal partisi köfte, tavuk, sucuk, pilav, meşrubat, çay. Yemek sonrası Göksü çayı üzerinde yaklaşık 45 dk. sürecek olan tekne turu. Tekne turundan sonra deniz molası devam ediyor ve mola bitiminde sahil yolundan Şile’ye doğru yola çıkılıyor. Bölgenin en eski köyü olan Akçakese köyü ziyaret edip eskievleri fotoğrafladıktan sonra Şile’ye doğru yola çıkış. Şile’de fotoğraf ve dinlenme molası sonrası Şile çarsısında dileyen konuklara alışveriş molası. Akşam saat 19.00’da istanbul’a aldığımız noktalara bırakmak üzere ikramlar eşliğinde yola çıkış.  Groupon’unuza Dahil Olan Hizmetler Lüks araçlarla ulaşım Araç içi ikramlar Öğle yemeği tavuk, köfte veya sucuk, pilav, meşrubat, çay  Rehberlik hizmetleri Tekne turu 45dk.  Günlük işlerinizden uzaklaşıp, sakin ve huzurlu bir gün geçirmek için Groupon’unuzu hemen alın


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber