Tiyatro Kılçık'ın "Tanıyor Olabileceğin Kişiler" Oyununa Bilet 12,50 TL! 18 ve 26 Ocak'ta Tiyatro Kılçık Sahnesinde!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
20 TL [missing {{percentSign}} value]38 7,50 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Tanıyor olabileceğiniz herkesi sahnede görme şansı Tiyatro Kılçık’ın muhteşem sahne performanslarından biri Hayatın stresi ve koşuşturmasına ara verme, kendinize kahkaha dolu anlar hediye etme imkanı

Koşullar

18 ve 26 Ocak tarihlerinden birinde geçerlidir. Rezervasyon gerekmektedir: 0538 986 73 73 Oyunlar 20:30'da başlamaktadır. Oyun Tiyatro Kılçık sahnesinde oynanacaktır. Adres: Kadife Sok. Kadıköy Rexx Sineması sokağı Biletinizi oyun günü gişeden temin edebilirsiniz. İptal ve iade mümkün değildir. Dilediğiniz kadar Groupon alabilirsiniz. Groupon'unuzu kullanırken hizmet aldığınız firmaya güvenlik kodunuzu veya güvenlik kodu çıktınızı ibraz etmeniz gerekmektedir. Güvenlik kodunuza  İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Tiyatro Kılçık - İstanbul - Anadolu: Tiyatro Kılçık'ın "Tanıyor Olabileceğin Kişiler" Oyununa Bilet 12,50 TL! 18 ve 26 Ocak'ta Tiyatro Kılçık Sahnesinde!

“Tanıyor Olabileceğin Kişiler” gösterisi Kadıköy’de seyircisiyle buluşuyor Cenk Tunalı ve Tiyatro Kılçık oyuncularının rol aldığı oyun sizi bekliyor Seviyor Olabileceğin Kişiler Annen, baban, sevgilin, halan, dayın, kardeşin… Kızıyor Olabileceğin Kişiler Kaynanan, Başbakan, Futbol Federasyonu Başkanı, eski sevgilin, Justin Bieber… Arıyor Olabileceğin Kişiler Kankin, yeni sevgilin, deden, ilkokul arkadaşın, kefil… Dinliyor Olabileceğin Kişiler Tarkan, Metallica, Müslüm, Mozart, baban… İzliyor Olabileceğin Kişiler İnek Şaban, Messi, Battal Gazi, Rocky 4, kedi videosu… Gülüyor Olabileceğin Kişiler Bir kişiyken üç kişiler, üç kişiyken tek gibiler… İzliyor Olabileceğin Kişiler Tiyatro Kılçık Aslında Hepsi Tanıyor Olabileceğin Kişiler… Tanıdığınız ya da tanıyor olabileceğiniz herkese dair muhteşem bir oyun izleyin, keyif ve kahkaha dolu anlar yaşayın Hayatınıza ve şehrin koşuşturmasına neşe dolu bir mola verin Cenk Tunalı 1978 İstanbul doğumlu. 2000 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünden mezun oldu. İstanbul Devlet Tiyatrosu Teneke Şövalyeler, Abdülcanbaz, 4.Murat, Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz, Dormen Tiyatrosu Popcorn, Nerde Kalmıştık, Tiyatro Kedi Bir Komiser Geldi, Casablanca ve Tiyatro Bahane’de Malikanede Bayram rol aldı. 2000 yılında Haldun Dormen’in de büyük desteğiyle Tiyatro Kılçık grubunu kurdu ve 10 yıldır bu grupta yazarlık, yönetmenlik, eğitmenlik ve oyunculuk yapıyor. Tiyatro Kılçık’ta Takanlar ve Takılanlar, Bak Şu İşe, Gülüm Pavyon, Ayşegül Hindistan’da, Ayşegül Sıkıntı’da ve Cin Ali Aşık adlı oyunlarda yazarlık yönetmenlik ve oyunculuk yaptı. Tiyatro çalışmaları dışında Emret Komutanım Şah Mat ve Süpür adlı sinema filmlerinde, ayrıca 7 Numara, Ters Köşe, Emret Komutanım, Kahve Bahane, Partal adlı TV dizilerinde rol aldı. TRT Müzik’te “Bir Sözüm Var” adlı programın sunuculuğunu üstlendi. 2007 yılında Bülent Çatar ile beraber Kılçık Çocuk Tiyatrosunu kurdu. Yeni sezonda “Tanıyor Olabileceğin Kişiler” ve “Düğünde Panik” oyunlarında oyuncu, yazar ve yönetmen olarak çalışmalarına devam ediyor. Tiyatro Kılçık Kadife Sokak, Tiyatro Kılçık sahne Kadıköy Rexx Sineması sokağı  Günün telaşından sıyrılıp, kendinize keyif dolu anlar yaşatmak için bu Groupon’u kaçırmayın


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber