Cildinizi Zamanın Etkilerine Karşı Korumak İçin Ageless Wonder Yüz Kası Uyarı Sistemi 200 TL Yerine 89,90 TL! Ücretsiz Kargo!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
200 TL [missing {{percentSign}} value]56 112 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Evinizin konforunda, acısız ve pratik bir çözüm ile daha genç bir cilde sahip olma şansı Günde bir iki dakika ayırarak yüzünüzdeki çizgi ve kırışıklıklardan kurtulma imkanı Kan dolaşımını hızlandırma özelliği Masaj özelliği Enjeksiyon kullanımı ya da ameliyat olmadan gençleşme şansı Dolgun, pürüzsüz, sıkı ve canlı bir cilde kavuşma imkanı   Seçenekler Bir adet Ageless Wonder Yüz Kası Uyarı Sistemi 89,90 TL! İki adet Ageless Wonder Yüz Kası Uyarı Sistemi 174 TL!     

Koşullar

Ürününüz Groupon'unuzu aldıktan sonra 4 Şubat'a kadar ödeme sayfasında seçtiğiniz teslimat adresine gönderilecektir. Groupon'unuzu satın aldıktan sonra sipariş vermek için başka bir işlem yapmanız gerekmemektedir. Dilediğiniz kadar Groupon satın alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Tüm Türkiye'ye ücretsiz kargo imkanı mevcuttur.  Güvenlik kodunuza Grouponlarım sekmesinden ulaşabilirsiniz.    İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Alyans - Shopping: Cildinizi Zamanın Etkilerine Karşı Korumak İçin Ageless Wonder Yüz Kası Uyarı Sistemi 200 TL Yerine 89,90 TL! Ücretsiz Kargo!

Zamana ve yerçekimine karşı cildinizi kouyabilmek adına kullandığınız tüm yöntemlerden daha etkili, pratik, acısız ve evinizin konforunda uygulayabileceğiniz bir yöntem arıyorsanız bu Groupon tam size göre Çok maliyetli ve sancılı ameliyatlara, pahalı kozmetik ürünlere gerek olmadan, cildinizin daha genç ve daha pürüzsüz görünmesini sağlamak Ageless Wonder yüz kası uyarı sistemi sayesinde artık mümkün Yaşlanma belirtilerinizden kurtulmak, genel görüntünüzden bir kaç yaş eksiltmek, sıkı, dolgun ve canlanmış bir cilde sahip olmak için en pratik yöntem olan Ageless Wonder, bu Groupon ile kargo ücreti ödemeden adresinize geliyor. Ageless Wonder Sistemi, yüzün gerdirilmesine, dolgunlaşmasına, sıkılaşmasına ve pürüzsüz hale gelmesine yardım eden yeni geliştirilmiş ve ileri seviye EMS Elektro Kas Stimülasyon teknolojisidir. Kas hacmini artırmaya ve yüzün gerginleştirilmesine ek olarak; kan dolaşımının artışı, cildin genel durumunun iyileşmesine ve parlak bir tene sahip olunmasına yardımcı olur. Ageless Wonder EMS Elektro Kas Stimülasyon, vücudun doğal kas hareketlerini taklit eder; pedlerden gönderilen sinyaller, kaslarınızı kontrol eden sinirlere iletilir ve doğal yoldan kasılmaları sağlanır. Bu narin stimülasyon ve sıkılaşma durumu, kas oluşumunu sağladığı gibi, yüzdeki kan dolaşımını hızlandırır ve cildin ferahlamasını ve genç görünmesine yardımcı olur. Ageless Wonder, yaşlanma belirtilerine karşı alınan gelişmiş bir tedbirdir. Cildin sadece yüzeyi üstünde etkili olan krem ve losyonların aksine, Ageless Wonder’ın gelişmiş yüz bakım teknolojisi kasları güçlendirerek, gençlik yıllarına ait pürüzsüzlüğün geri kazanılmasına yardımcı olur. Yanakları, yanak altı kısımları, alın ve çeneyi, çene hattını ve gözaltı bölgelerini hedefleyen farklı 6 modu bulunmaktadır. Ek olarak, bu modlar içinde, rahatınız için en konforlu seviyeyi belirleyebileceğiniz 30 yoğunluk seviyesi mevcuttur. Tüm kullanım süresince nemlendirici ve güneş koruma kremlerinizi düzenli kullanmalı ve kaliteli ürünler tercih edilmelidir. Tedavi süresince makyaj olabildiğince az yapılmalı deri nefes almalıdır.   Faydaları Yüz germe işleminde çene ve boyun kasları uyarılarak gerginleştirilir. Alın ve kaş arkı statik çizgiler azalır, sarkık kaşlar yukarı kalkar. Boyun bölgesindeki sarkma ortadan kalkar. Dudak çevresi izleri giderilir ve burunda bile kalkma sağlar. Günde yalnızca birkaç dakikanızı ayırarak, yaşlanma belirtilerinden birkaç yılı yok etmek için Groupon’unuzu kaçırmayın  


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber