Bol Köpüklü Kahve Keyfi! Beko 2113 M Mini Tekli Türk Kahve Makinesi 124 TL, Beko 2113 P Çift Bölmeli Seçenek 244 TL!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
350 TL [missing {{percentSign}} value]30 106 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Beko 2123 M Mini, Tekli Türk Kahvesi Makinesi Geleneksel damak zevkine uygun bol köpüklü Türk kahvesi yapma imkanı Minimum tek, maksimum 3 kişilik kahve yapma özelliği Aydınlatmalı pişirme yuvası Ölçü kaşığı ile uygun miktarda kahve koyma imkanı Taşmaları önleyici maksimum seviye çizgisi Tek tuşla kolay kahve yapma imkanı Pişirme durumunu gösteren sesli ve ışıklı uyarı Yer kaplamayan kompakt tasarım Beko 2113 P Çiftli Türk Kahvesi Makinesi Bağımsız kullanılabilen, iki farklı pişirme haznesi ile kısa sürede minimum tek kişilik veya aynı anda maksimum 4 kişilik kahve yapma imkanı Başında beklemeye, pişirme kıvamını ayarlamaya veya karıştırmaya gerek olmadan, hazır olunca ses ile uyaran üstün teknoloji Pratik kullanım, kolay temizlik, hızlı ve lezzetli kahve yapma imkanı Aynı anda iki farklı seçenekle kahve yapabilme olanağı Aydınlatmalı hazne yuvası ve su deposu ile şık görünüm Kolay su doldurmak için yarım açılabilen, temizlik için tam çıkabilen 1 Lt’lik su deposu Fincana uygun su miktarını belirleme ve otomaik su alımı ile rahat kullanım Pişirme durumunu gösteren ışıklar, sesli uyarı ve su gösterge ışığı ile kolayca takip etme imkanı. Üstte yer alan fincan yerleştirme alanı ve kompakt tasarımı ile yerden tasarruf

Koşullar

Ürününüz Groupon'unuzu satın aldıktan sonra ödeme sayfasında seçtiğiniz adrese 10 gün içerisinde gönderilecektir. Groupon'unuzu satın aldıktan sonra sipariş vermek için başka bir işlem yapmanız gerekmemektedir. Dilediğiniz kadar Groupon satın alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Kargo ücreti alıcıya ait olup tekli için 5 TL-8 TL, çiftli için 6 TL-10 TL arasında değişmektedir. Güvenlik kodunuza Grouponlarım sekmesinden ulaşabilirsiniz. İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Evmoda - Shopping: Bol Köpüklü Kahve Keyfi! Beko 2113 M Mini Tekli Türk Kahve Makinesi 124 TL, Beko 2113 P Çift Bölmeli Seçenek 244 TL!

Yüzyıllardır güğüm ve cezvelerde pişirilerek lezzeti zamanı aşan Türk kahvesinin tutkunlarından biriyseniz bugünün Groupon’uyla eski yöntemlere veda edin Beko kahve makineleriyle hızlı, pratik ve tadı damağınızda kalacak kahve keyfi için acele edin Tekli ve çiftli seçenekleriyle Beko 2113 kahve makineleri tüm Türkiye’ye kargo imkanıyla adresinizde Beko 2123 M Mini, Tekli Türk Kahvesi Makinesi Geleneksel damak zevkine uygun bol köpüklü Türk kahvesi yapma imkanı Minimum tek, maksimum 3 kişilik kahve yapma özelliği Aydınlatmalı pişirme yuvası Ölçü Kaşığı ile uygun miktarda kahve koyma imkanı Taşmaları önleyici maksimum seviye çizgisi Tek tuşla kolay kahve yapma imkanı Pişirme durumunu gösteren sesli ve ışıklı uyarı Yer kaplamayan kompakt tasarım   Teknik Özellikler Güç  670 W Işıklı Uyarı  Var Ölçü Kaşığı  Var Tek Tuşla Kontrol  Var Sesli Uyarı  Var     Beko 2113 P Çiftli Türk Kahvesi Makinesi Bağımsız kullanılabilen, iki farklı pişirme haznesi ile kısa sürede minimum tek kişilik veya aynı anda maksimum 4 kişilik kahve yapma imkanı Başında beklemeye, pişirme kıvamını ayarlamaya veya karıştırmaya gerek olmadan, hazır olunca ses ile uyaran üstün teknoloji. Pratik kullanım, kolay temizlik, hızlı ve lezzetli kahve yapma imkanı Aynı anda iki farklı seçenekle kahve yapabilme olanağı Aydınlatmalı hazne yuvası ve su deposu ile şık görünüm Kolay su doldurmak için yarım açılabilen, temizlik için tam çıkabilen 1 Lt’lik su deposu Fincana uygun su miktarını belirleme ve otomaik su alımı ile rahat kullanım Pişirme durumunu gösteren ışıklar, sesli uyarı ve su gösterge ışığı ile kolayca takip etme imkanı Üstte yer alan fincan yerleştirme alanı ve kompakt tasarımı ile yerden tasarruf Teknik Özellikler Güç  1200 – 1470 W Otomatik Su Alımı  Var Ölçü Kaşığı  Var Tek Tuşla Kontrol  Var Sesli Uyarı  Var Groupon’unuzu kaçırmayın


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber