BMB Su Arıtmadan Nano Teknolojik Duş Başlığı! Suyun Isısına Göre Renk Değiştiren, LED Işıklı, Arıtmalı Duş Başlığı 120 TL Yerine 29 TL, Yedek Filtresiyle Beraber 34 TL!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
120 TL [missing {{percentSign}} value]76 91 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

BMB kalitesi Üç aşamalı arıtma sistemi Kireç, klor ve ağır metallerden arınmış sağlıklı su ile duş keyfi 1 yıl filtre ömrü Suyun ısısına göre renk değiştiren LED ışık C vitamini içeren Nano toplar sayesinde yumuşak doku ve parlak saçlara sahip olma şansı LED ışığı elektrik gerektirmez En yüksek duş kalitesi Kolay monte imkanı Şık tasarım BMB’nin websitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Koşullar

Ürününüz Groupon'unuzu satın aldıktan sonra ödeme sayfasında seçtiğiniz teslimat adresine 5-10 iş günü içinde gönderilecektir. Groupon'unuzu satın aldıktan sonra sipariş vermek için başka bir işlem yapmanız gerekmemektedir. Dilediğiniz kadar Groupon satın alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Kargo ücreti alıcıya ait olup 4 TL'dir. Güvenlik kodunuza Grouponlarım sekmesinden ulaşabilirsiniz. İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

BMB Su Arıtma - Shopping: BMB Su Arıtmadan Nano Teknolojik Duş Başlığı! Suyun Isısına Göre Renk Değiştiren, LED Işıklı, Arıtmalı Duş Başlığı 120 TL Yerine 29 TL, Yedek Filtresiyle Beraber 34 TL!

Oyuncak ördekle yapılan banyo keyfini tarihin tozlu sayfalarında bırakmış yetişkinler için BMB, banyolara sıradışı bir eğlence anlayışı getiriyor. Isıya duyarlı, renk değiştiren, LED ışıklı duş başlıklarıyla banyolarınız rengarenk bir duş cennetine dönüyor Nano Teknolojili Duş Başlığı Nano teknoloji sayesinde iyonizer etkisi yaratan duş başlığı, aynı zamanda elektrik/pil gerektirmeyen üç farklı LED ışığına sahiptir ve üstün arıtma performansı ile hijyen sağlar. Yüksek ısıda buharlaşan klor, solunduğunda kana karışarak uzun vadede ciddi rahatsızlıklara yol açabilir. Ayrıca tortu, kireç, arsenik ve ağır metaller gibi şebeke sularında bulundan zararlı maddelerin resmi kurumlar tarafından oluşturulan bilimsel raporlar doğrultusunda uzun vadede sağlığa zararlı oldukları tespit edilmiştir. Nano LED Arıtmalı Duş Başlığı banyonuzun en değerli ekipmanıdır. Eşsiz arıtma teknolojisi sayesinde zararlı maddeleri arıtarak suya sağlık katarken, C vitamini içeren nano toplar sayesinde yumuşak doku ve parlak saçlara sahip olmanızı sağlar. Nano LED Duş Başlığı’nda bulunan 12 farklı LED ışığı elektrik gerektirmez ve suyun ısısına göre renk değiştirir. Üstün filtrasyon teknolojisine sahip olan Nano LED Arıtmalı Duş Başlığı sağlıklı ve özgür yaşam biçiminizi destekler. LED Işık Özellikleri Pil / Elektrik gerektirmez. Suyun ısısına göre LED ışıkları renk değiştirir. Su akışı başlayınca LED ışıkları anında yanmaya başlar. Su ısısı 32 °C altında iken LED ışıklar yeşil renkte yanar. Su ısısı 33°C 41°C arasında iken LED ışıkları mavi renkte yanar. Su ısısı 42°C 45°C arasında iken LED ışıkları kırmızı renkte yanar. Su ısısı 46 °C üstünde iken LED ışıklar kırmızı renkte yanıp söner.     Su Filtrasyon Özellikleri Kireç, Klor ve Ağır Metalleri Arıtır Negatif İyon Teknolojisi Masaj Fonksiyonu Yumuşak Doku ve Parlak Saçlar En Yüksek Duş Kalitesi Debiyi Etkilemez Şık Tasarım Kolay Montaj 1 Yıl Filtre Ömrü Groupon’unuzu kaçırmayın


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber