Çamaşırlarınız İçin Kullanışlı Asma Alanları! İki Kanatlı, Katlanabilir Çamaşır Kurutmalık 60 TL Yerine 23,90 TL!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
60 TL [missing {{percentSign}} value]60 36,10 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Katlanabilir yapısıya alandan tasarruf 18 m. çamaşır asma kapasitesi Küçük çamaşır asma aparatı Taşınabilir özelliğiyle dilediğiniz alana kurulum Vakumlu şeffah ambalajında teslim

Koşullar

Ürününüz Groupon'unuzu satın aldıktan sonra ödeme sayfasında seçtiğiniz teslimat adresine 5-10 iş günü içerisinde gönderilecektir. Groupon'unuzu satın aldıktan sonra sipariş vermek için başka bir işlem yapmanız gerekmemektedir. Dilediğiniz kadar Groupon satın alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Kargo ücreti alıcıya ait olup 4,50 TL'dir. Güvenlik kodunuza Grouponlarım sekmesinden ulaşabilirsiniz. İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Gununonerisi - Shopping: Çamaşırlarınız İçin Kullanışlı Asma Alanları! İki Kanatlı, Katlanabilir Çamaşır Kurutmalık 60 TL Yerine 23,90 TL!

Giysilerinizi ve ev tekstil ürünlerinizi kurutmak için klasik balkon askılarını kullanıyorsanız bugünün Groupon’uyla daha konforlu ve fonksiyonel bir ürünle daha az zahmete girin Katlanabilir ve iki kanatlı çamaşır kurutmalıklar ile evin dilediğiniz alanında çamaşırlarınız hızla kurusun, siz daha az efor harcayın Özellikler  Elektrostatik epoksi toz boya Katlanabilir kolay taşınır 18 m çamaşır asma kapasitesi Küçük çamaşır asma aparatı Vakumlu şeffaf ambalaj 2 yıl garantili Groupon’unuzu kaçırmayın  


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber