Yatak Odanızda Şehir Rüzgarları! Altı Ayrı Model Seçeneğiyle Tek Kişilik Nevresim Takımları 59 TL, Çift Kişilik 69 TL! Ücretsiz Kargo!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
90 TL [missing {{percentSign}} value]34 31 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

London, New York, İstanbul, Paris, Regina, Love olmak üzere altı ayrı model %100 pamuklu kumaş 160x220 cm. nevresim, 180x240 cm. çarşaf, bir adet 50x70 cm. yastık kılıfından oluşan tek kişilik ve 200x220 cm. nevresim, 240x260 cm. boyutlarında çarşaf ve iki adet 50x70 cm. boyutlarında yastık kılıfından oluşan çift kişilik takım seçenekleri  Antibakteriyel özellikli Koku yapmayan ve kir tutmayan tasarım Antistatik yapısıyla vücudunuzdaki elektriği atmanızı sağlar Yatak odanıza stil kazandırma şansı

Koşullar

Ürününüz Groupon'unuzu aldıktan sonra 23 Ocak'a kadar ödeme sayfasında seçtiğiniz teslimat adresine gönderilecektir. Groupon'unuzu satın aldıktan sonra sipariş vermek için başka bir işlem yapmanız gerekmemektedir. Dilediğiniz kadar Groupon satın alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Tüm Türkiye'ye ücretsiz kargo imkanı mevcuttur. Güvenlik kodunuza Grouponlarım sekmesinden ulaşabilirsiniz. İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Fabress - Shopping: Yatak Odanızda Şehir Rüzgarları! Altı Ayrı Model Seçeneğiyle Tek Kişilik Nevresim Takımları 59 TL, Çift Kişilik 69 TL! Ücretsiz Kargo!

Yatak odası evinizin en cömert alanıdır. Bugünün Groupon’uyla siz de yatak odanıza bir cömertlik yapın ve Fabress’in birbirinden şık nevresim takımlarıyla onu baştan çıkartın Rahat ve sağlıklı uyku konusunda getirdiği yeniliklerle City In Bed serisi ücretsiz kargo imkanıyla kapınıza geliyor. %100 pamuk kumaşı ile rahatlık, modelleriyle şıklık sunacak nevresim takımlarını dilerseniz sevdiklerinize armağan edebilir, dilerseniz yatak odanızın konforlu dünyasıyla buluşturabilirsiniz. Groupon’unuzu kaçırmayın


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber