Kameranız Her An Cebinizde! Çift Hatlı ve Gizli Kameralı Cep Telefonları 150 TL Yerine 99 TL, İki Adet 194,90 TL!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
300 TL [missing {{percentSign}} value]35 105,10 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Çift hatlı desteği ile iki ayrı sim kartı aktif olarak kullanabilme Gizli kamera özelliği ile kameranız her an cebinizde 3.0 Megapiksel kamera 2 GB dahili 8 GB’a kadar arttırılabilir hafıza Bluetooth özelliği MP3 ve MP4 desteği ile müzik dinleyebilme şansı  Yalnızca 82 gr. ağırlığında 

Koşullar

Ürününüz Groupon'unuzu satın aldıktan sonra ödeme sayfasında seçtiğiniz adrese 10 iş günü içerisinde gönderilecektir. Groupon'unuzu satın aldıktan sonra sipariş vermek için başka bir işlem yapmanız gerekmemektedir. Dilediğiniz kadar Groupon satın alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Kargo ücreti alıcıya ait olup 4,90 TL'dir. Güvenlik kodunuza Grouponlarım sekmesinden ulaşabilirsiniz.  İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Resul Güran Spy shop Güvenlik Sistemleri - Shopping: Kameranız Her An Cebinizde! Çift Hatlı ve Gizli Kameralı Cep Telefonları 150 TL Yerine 99 TL, İki Adet 194,90 TL!

Bugünün Groupon’u çift hatlı, gizli kameralı cep telefonlarını sizinle buluşturuyor. Aynı anda iki ayrı sim kartı aktif olarak kullanabileceğiniz çift hat desteği ile kesintisiz iletişim ve gizli kamerasıyla dilediğiniz an gizli kayıt imkanı bir arada sizi bekliyor Çift Hatlı, Gizli Kameralı Cep Telefonu Çift hatlı cep telefonunun en büyük özelliği gizli kameraya sahip olması. Çift hat özelliği sayesinde iki sim kartınızı aktif olarak kullanabilir, iş ve özel hatlarınızı kullanabilirsiniz. Kullanımı oldukça rahat menüleri ile günlük hayatınızda tüm ihtiyaçlarınıza her an karşılık verecek. Bluetooth özelliği sayesinde arşivinizde olan fotoğraf ve videoları anında arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Gizli Kamera Özelliği Çevrenize belli etmeden cep telefonun gizli kamerası ile çekim yapabilirsiniz. 3.0 Megapiksel kamera özelliği ile fotğraf ve video çekebilirsiniz. Teknik Özellikler 3.0 Megapiksel kamera özelliği Mp3, Mp4 desteği ve FM radyo özelliği  Ses kayıt etme özelliği El feneri özelliği Boyutu 53.5 x 33.5 x 6 mm Ağırlık82 gram Dahili Hafıza 128 mb 8 GB kadar destekler Çift Hat Gizli Kamera 3.0 Megapiksel Kamera Bluetooth MP3MP4 Destekli FM Radyo Video oynatıcı Oyun Hesap Makinası Takvim El Feneri Ses Kaydedici   Kutu İçeriği 2 GB Hafıza Kartı Şarj Cihazı Kulaklık Pil Kullanım Kılavuzu 24 Ay Garanti Belgesi Groupon’unuzu kaçırmayın


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber