Kraft, Chicco, Fisher Price ve Dev Markaların Yer Aldığı Joker.com.tr'de 50 TL İndirim Sunan Groupon 5 TL, Ücretsiz Kargo!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
50 TL [missing {{percentSign}} value]90 45 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Bebek&Anne, oyuncak ve giyim kategorileri Chicco’dan, Kraft’a Fisher Price’dan Soobe’ye dev markalar  Bebek arabaları, mama sandalyeleri, ayakkabılar, oyuncak ve sayısız ürün Kredi kartına 12 aya varan taksit seçenekleri 50 TL indirim sunan Groupon’la avantajlı alışverişler Bebek ve çocuklarınızın ihtiyaç duyduğu her şey bir arada Joker.com.tr’nin Facebook sayfasına buradan, Twitter sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Koşullar

Groupon 30 Haziran 2013'e kadar yalnızca online alışverişlerde geçerlidir. Kuponunuzu kullanmak için Joker.com.tr’ye üye girişi yapmanız gerekmektedir. Groupon kuponunuz 150 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir. İndirimli/kampanyalı ürünler, mama, bebek bezi ve ıslak bezler 150 TL minimum sepet tutarına dahil değildir.   Groupon'lar diğer Joker çekleriyle ya da kurumsal indirimlerle birleştirilemez.  Her alışverişte 1 adet kupon kullanılabilir.  İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Joker.com.tr - Shopping: Kraft, Chicco, Fisher Price ve Dev Markaların Yer Aldığı Joker.com.tr'de 50 TL İndirim Sunan Groupon 5 TL, Ücretsiz Kargo!

Bugünün Groupon’unu yakalayın, Chicco’dan Kraft’a dev markalar’ın yer aldığı Joker.com.tr’de bebek ve çocuklarınızın ihtiyaç duyduğu her şeye 50 TL indirimle sahip olun Türkiye’nin en çok alışveriş yapılan anneçocuk sitelerinden biri olan Joker.com.tr geniş ürün yelpazesiyle sizi bekliyor. Joker.com.tr 365 gün ücretsiz iade Hızlı gönderi 90 TL üzerine ücretsiz kargo Güvenli alışveriş En kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara sunan Joker.com.tr,  anneçocuk, giyim ve oyuncak kategorileriyle hizmet veriyor. Bebek arabalarından mama sandalyelerine, ayakkabılardan oyuncaklara sayısız seçenekle hizmet veren Joker.com.tr, hızlı gönderileri, güvenli alılşveriş platformu, kredi kartına taksit seçenekleriyle ebeveynlere avantajlı alışveriş imkanı sunuyor. Yeni doğandan 7 yaşa kadar tüm bebek ve çocuklar için sayısız ürünü bir arada bulacağınız Joker.com.tr, size ve çocuklarınıza özel bir dünya sunuyor. Groupon’unuzu kaçırmayın 


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber