Metro Turizm'den 2014 Boyunca Açık Bilet Alma İmkanıyla 1 Bilet Alana 1 Bilet Bedava! Bayramlar ve Sömestr Dahil Her Gün Her Yöne Geçerli! 2013 Sonuna Kadar %30 İndirim Avantajıyla!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
6 TL [missing {{percentSign}} value]50 3 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

2014 boyunca 1 bilet alana 1 bilet bedava, tek gidişlerde %50 indirim! 2014’te gidiş bileti alana dönüş bileti bedava! 2013 boyunca hem tek gidişte hem gidiş-dönüşte %30 indirim! Bayramlar ve sömestr dahil 2014 sonuna kadar her gün geçerli! Dilediğiniz yöne 31 Aralık 2013’e kadar açık tarihli bilet alabilirsiniz 81 ilde iç hat seferleriyle ulaşımın sektördeki lider ismiyle seyahat ayrıcalığı Yılda ortalama 20 milyon yolcu taşıyan Metro Turizm güvencesi  Mercedes Travego, Setra, Man Fortuna, Temsa Safir, Neoplan Starliner gibi son model araçlar Açık büfe ikram çeşitleri, her koltukta 12 kanal TV yayını Lig TV, kablosuz internet olanağı sunan Metro Turizm farkı

Koşullar

Kupon kodlarınızı Metro Turizm acentalarında, Metroturizm.com.tr' de ve 444 34 55 numaralı Metro Turizm Çağrı Merkezi üzerinden bilete çevirebilirsiniz.  Groupon'unuz hem tek yön hem de gidiş-dönüş biletlerde geçerlidir. Groupon'larınızı 31 Aralık 2013'e kadar bilete çevirmeniz gerekmektedir. Satın aldığınız biletleri dilediğiniz farklı bir tarihte kullanabilmek adına açık bilete çevirebilirsiniz. Biletle İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Metro Turizm - Shopping: Metro Turizm'den 2014 Boyunca Açık Bilet Alma İmkanıyla 1 Bilet Alana 1 Bilet Bedava! Bayramlar ve Sömestr Dahil Her Gün Her Yöne Geçerli! 2013 Sonuna Kadar %30 İndirim Avantajıyla!

Metro Turizm’in tüm iç hat seferlerinde 2014 sonuna kadar bayramlar ve sömestr dahil hem tek gidişte hem gidişdönüşte %50 indirim sağlayan Groupon 3 TL Dilediğiniz yöne açık bilet alabilirsiniz Ulaşımın dev ismi Metro Turizm, varmak istediğiniz yerde oluncaya dek özel bir dünya sunmak için sizi koltuklarına davet ediyor Türkiye’de ulaşım sektöründeki ilk 5 isim arasında yer alan Metro Turizm, 850 acentası, genç ve kapsamlı filosu, seçkin personeli ve son model araçlarıyla 1992’den günümüze güvenle yola devam ediyor. Günde ortalama 1200 sefer yapan, yılda ortalama 20 milyon yolcu taşıyan Metro Turizm, 81 ilde iç hat ve Bulgaristan, Yunanistan, Gürcistan dış hat seferleriyle ulaşımın sektördeki lider isimlerinden olmayı sürdürüyor. Ankaraİstanbul hattından yola çıkan Metro Turizm, Türkiye çapında gidilmemiş nokta bırakmama hedefiyle yayılarak ulaşımda geniş bir ağ kurdu. Şube ve yazıhanelerine, araçlarına, personeline, bünyesinde bulunan her detaya profesyonel bir kurumsallıkla özen gösteren Metro Turizm, şehir içi servisleriyle de konuklarına ulaşımda ekstra konfor sunuyor. Mercedes Travego, Setra, Man Fortuna, Temsa Safir, Neoplan Starliner gibi son model araçlarında açık büfe ikram çeşitleri, her koltukta 12 kanal TV yayını, kablosuz internet olanağı sunan Metro Turizm, yolculuklarınızda tüm ihtiyaçlarınıza cevap veriyor.              Her anı keyifle sürecek bir yolculuk için acele edin Groupon’unuzu kaçırmayın


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber