Çok Amaçlı Manuel Mutfak Robotu 50 TL Yerine 19,90 TL!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
50 TL [missing {{percentSign}} value]60 30,10 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Salatalar, enfes soslar, pasta ve kekler için elektriksiz mutfak robotu Çift kafalı oval ve keskin bıçaklar ile saniyeler için doğrama Kurutucu haznesi ile sebze ve meyveleri kurutma özelliği Karıştırıcı başlığı ile yoğurt, krema gibi gıdaları karıştırma imkanı Yumurta ayırma aparatı ile pratik kullanım  Seçenekler Bir adet mutfak robotu 19,90TL! İki adet mutfak robotu 38TL! 

Koşullar

Ürününüz Groupon'unuzu aldıktan sonra 28 Mart'a kadar ödeme sayfasında seçtiğiniz teslimat adresine gönderilecektir. Groupon'unuzu satın aldıktan sonra sipariş vermek için başka bir işlem yapmanız gerekmemektedir. Kargo ücreti alıcıya ait olup gönderim bölgesine göre bir adet için 7,20 TL - 12,20 TL, iki adet için 10,20 - 15,20 TL arasında değişebilmektedir. Güvenlik kodunuza Grouponlarım sekmesinden ulaşabilirsiniz. İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Heithalat - Shopping: Çok Amaçlı Manuel Mutfak Robotu 50 TL Yerine 19,90 TL!

Bugünün Groupon’unu yakalayın, mutfakta daha pratik, daha hızlı ve daha keyifli çalışın Kesme, doğrama, karıştırma, kurutma gibi özellikleri bulunan çok amaçlı manuel mutfak robotu yemek hazırlamayı bir zevke dönüştürmek üzere adresinize geliyor. Salataları, enfes sosları, pasta ve kekleri dakikalar içinde kolayca hazırlamanızı sağlayacak manuel mutfak robotuna sahip olmak istiyorsanız acele edin Manuel Mutfak Robotu Kolunu çevirerek içerisinde bulunan çift kafalı oval ve keskin çelik bıçakları sayesinde içerisine attığınız bir çok gıdayı saniyeler içinde rahatlıkla doğrayabilirsiniz. Dilerseniz kurutucu haznesini takarak sebzelerinizi de kurutabilirsiniz. İsterseniz karıştırıcı başlığını takarak karışmasını istediğiniz; yoğurt, krema vb. gıdalarınızı hızlıca karıştırabilirsiniz. Üstelik üst kısmına takacağınız yumurtayı ayırma aparatı sayesindede haznenin içine kırdığınız yumurtanın sarısını da beyazından pratik bir şekilde ayırabilirsiniz. Kremalar, salatalar, soslar ve daha bir çok gıdayı mutfağınızda hazır hale getirmeniz için manuel mutfak robotu en iyi yardımcınız olacak. Özellikler  16,5 cm. hazne çapı 7,5 cm. hazne derinliği  1 Lt. hazne hacmi Toplam 9 parça Paslanmaz keskin çelik bıçaklar Sebze kurutma, yumurtayı ayırma, kesmeparçalama özellikleri Kaliteli, sağlam ve hijyenik plastik gövde Groupon’unuzu kaçırmayın  


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber