Ay'ın 12 Farklı Evresini Gösteren Uzaktan Kumandalı Odamdaki Ay Gece Lambası 80 TL Yerine 39,90 TL!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
160 TL [missing {{percentSign}} value]51 82 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Uzaktan kumandalı Karanlıkta devreye giren ışık sensörü Kutuda gelen aparatı ile duvara monte edilebilir Ayın her evresini gösterir Gözlerinizi alamayacağınız sıradışı bir gece lambası Çocuklar için eğitici nitelikte

Koşullar

Ürününüz Groupon'unuzu satın aldıktan sonra ödeme sayfasında seçtiğiniz adrese 10 iş günü içerisinde gönderilecektir. Kargo ücreti alıcıya ait olup 5 TL'dir. Güvenlik kodunuza Grouponlarım sekmesinden ulaşabilirsiniz İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Aloglu Satis Pazarlama - Shopping: Ay'ın 12 Farklı Evresini Gösteren Uzaktan Kumandalı Odamdaki Ay Gece Lambası 80 TL Yerine 39,90 TL!

Jim Carrey’nin oynadığı filmde Bruce’un kız arkadaşı olsaydınız, ay istediğiniz kadar yakınınıza gelirdi. “Aman tanrım” diyebileceğiniz bir sevgiliniz yoksa, bugünün Groupon’u var Karanlıkta parlayan, uzaktan kumandalı “Odamdaki Ay” evinize geliyor Ayın 12 farklı evresi ışıl ışıl odanızda Odamdaki Ay Gece Lambası Moon in My Room yani Odamdaki Ay için eğlendirirken öğreten harika bir gece lambası. Uzaktan kumandasıyla dilerseniz ayın istediğiniz bir evresini, dilerseniz sırayla ayın tüm evrelerini izleyebileceksiniz. Gece karanlık ortamda otomatik olarak devreye girebilen bu harika ürün, 30 dk. sonra kendiliğinden kapalı konuma geçiyor. Özellikler Otomatik veya manuel fonsiyonu size ayın 12 evresini gösterir Batarya ömrünü korumak için otomatik kapatma özelliği 30 dakika Ay kısmı 4 Adet AAA kalem pille çalışır Kumandası 2 Adet AAA kumanda pili ile çalışır. Ayın her evresini gösterir. Üzerindeki sensör sayesinde karanlıkta yanar aydınlıkta söner. 30 dakika sonra otomatik kapanır. Uzaktan kumandası sayesinde 78 metreye kadar uzak kontrol sağlar.  Paket İçeriği Kurulu ışık sensörü sadece oda kararınca aktif olur Uzaktan kumanda Duvara monte aparatı Groupon’unuzu kaçırmayın


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber