Schafer SHF 7510 Tee Pause Çelik Demlikli Semaver 250 TL Yerine 139 TL! Siyah ve Beyaz Renk Seçenekleriyle!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
250 TL [missing {{percentSign}} value]44 111 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

2 yıl garantili Mutfağınızda Schafer kalitesi Paslanmaz çelik demlikli semaver Ergonomik ve güvenli kullanım 4 Lt. su ve 1.25 Lt. demlik haznesi Çayınızı uzun süre sıcak tutmak için ideal Semaverde nostaljik çay keyfi 

Koşullar

Ürününüz Groupon'unuzu satın aldıktan sonra ödeme sayfasında seçtiğiniz adrese 10 iş günü içerisinde gönderilecektir.  Groupon'unuzu satın aldıktan sonra sipariş vermek için başka bir işlem yapmanız gerekmemektedir. Dilediğiniz kadar Groupon satın alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Kargo ücreti alıcıya ait olup 9 TL-12 TL arasında değişmektedir. Güvenlik kodunuza Grouponlarım sekmesinden ulaşabilirsiniz. İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Evmoda - Shopping: Schafer SHF 7510 Tee Pause Çelik Demlikli Semaver 250 TL Yerine 139 TL! Siyah ve Beyaz Renk Seçenekleriyle!

Bugünün Groupon’u lezzette nostaljiyi sevenleri Schafer Tee Pause çelik demlikli semaver ile buluşturuyor  Mutfağınıza Schafer kalitesiyle ayrıcalık katmak ve gün boyu gerçek çay keyfini doyasıya yaşamak isteyenler için ideal Tee Pause çelik demlikli semaver 4 Lt. su ve 1.25 Lt. demlik haznesine sahip. Geniş haznesiyle çayınızı bütün gün aynı tazelik ve sıcaklıkta tutacak Tee Pause semaverin kullanımı da oldukça güvenli. Dilerseniz ofisinizde dilerseniz evinizde kullanabileceğiniz semaver mutfağınızın ayrılmaz parçası olmak için tüm Türkiye’ye kargo imkanıyla adresinizde Schafer SHF 7510 Tee Pause Çelik Demlikli Semaver Mutfağınızda Schafer kalitesi Paslanmaz çelik demlikli semaver Ergonomik ve güvenli kullanım 4 Lt. su ve 1.25 Lt. demlik haznesi Çayınızı uzun süre sıcak tutmak için ideal Semaverde nostaljik çay keyfi  Groupon’unuzu kaçırmayın  


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber