İnceltici Termal Sauna Kemer 9,90 TL

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
20 TL [missing {{percentSign}} value]56 11,10 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Bel, karın ve göbek bölgesi inceltici kemer Uyurken, spor ya da alışveriş yaparken rahatça kullanabilme imkanı Günde yalnızca 3 ile 8 saat kullanımda etkili sonuç Mikro masaj özelliği ile kan dolaşımını hızlandırır Özel yapısı sayesinde cildinize yalnızca %100 pamuk temas eder

Koşullar

Ürününüz Groupon'unuzu aldıktan sonra 10 gün içerisinde ödeme sayfasında seçtiğiniz teslimat adresine gönderilecektir. Kargo ücreti alıcıya ait olup 4 TL'dir. Güvenlik kodunuza Grouponlarım sekmesinden ulaşabilirsiniz İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Ezra Pazarlama - Shopping: İnceltici Termal Sauna Kemer 9,90 TL

Spor salonuna gidecek vaktiniz olmasa da zahmetsiz bir biçimde dilediğiniz bedene kavuşma şansına sahipsiniz Bugünün Groupon’u sizi termal sauna kemeri ile tanıştırıyor Termal Sauna Kemer Günde sadece birkaç saat kullanarak 8 haftada bel bölgenizdeki fazlalıklardan kurtulabilirsiniz Termal sauna kemer gün boyu ister spor yaparken, ister işte veya normal günlük aktivitelerde giyilebilir. Özel yapısı ile termal etkiye ilave olarak mikro masaj etkisiyle bölgesel yağ toplanmalarını azaltır, kan dolaşımını hızlandırır ve yağ oluşumunu önler. Termal sauna kemerinin günde minimum 3 saat ve maximum 8 saat 8 hafta boyunca giyilmesi önemlidir. Termal Sauna kemer özel 3 katmanlı kumaştan yapılmıştır Dış Katman Elastik Kumaş/Jarse Bu materyal düzenli baskı yaparak kemerin vücudun şeklini almasını ve devamlı mikromasaj etkisini sağlar. Orta Katman Neoprean Vücut ısısını artırır ve dolaşımı hızlandırarak sıvı boşaltımını fazlalaştırır, böylece lokal yağların yok olmasına yardımcı olur ve selülitle savaşır. İç Katman Pamuk Özel Termal Sauna kemer yapısı sayesinde, sadece %100 pamuk cildinize direkt temas eder ve oluşan nemi emerek alerjik reaksiyon riskini minimize eder. Termal Sauna medikal olarak test edilmiştir ve uygulamalarının yüzde 98 inde etkisi kanıtlanmıştır. Koruma ve Bakım Önerileri Termal Sauna giysiler 30° 40° de elde, yumuşak sabunla yıkanmalıdır. Ütülenmemeli, ısı kaynağına yakın bir yerde kurutulmamalıdır.


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber