Sağlıklı ve Konforlu Uykular! Tam Ortopedik Visco Yastıklar 70 TL Yerine 14,90 TL! İki, Üç ve Dört Adet Seçenekleriyle!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
70 TL [missing {{percentSign}} value]79 55,10 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Tam ortopedik Visco konforu Akıllı Visco süngeriyle maksimum konfor 1.sınıf kalitede antibakteriyel kumaş ve iç astar Ortopedik özelliği ile boyun bölümünü dolduran tasarım  Yıkanabilir kılıf ile hijyenik kullanım Boyun, omurga ve sırt bölgeleri ile ilgili sağlık şikayetleri olanlar, hamileler, yaşlılar, uyku problemi yaşayanlar, omurga sağlığını desteklemek isteyenler için ideal Derin ve kaliteli uykuya ideal zemin Vücudun farklı bölgelerinde (bel, boyun, bacak, diz) kullanabilme şansı Eklem ve kas sağlığını destekleyen yapı 50x70 cm. ebatlarında ve 13-18 cm. yüksekliğinde Sabahları dinç uyanabilmek için doğru yastık seçimi Seçenekler Bir adet tam ortopedik Visco yastık 14,90 TL! İki adet tam ortopedik Visco yastık 29 TL! Üç adet tam ortopedik Visco yastık 42 TL! Dört adet tam ortopedik Visco yastık 54 TL! 

Koşullar

Ürününüz Groupon'unuzu satın aldıktan sonra ödeme sayfasında seçtiğiniz teslimat adresine 5-10 iş günü içerisinde gönderilecektir. Yastıklar visco parçalarından oluşmaktadır. Groupon'unuzu satın aldıktan sonra sipariş vermek için başka bir işlem yapmanız gerekmemektedir. Dilediğiniz kadar Groupon satın alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Kargo ücreti alıcıya ait olup bir adet ve iki adet için 5,90 TL, üç adet için 10 TL, dört adet için 12 TL'dir. Güvenlik kodunuza  İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Viscoleff - Shopping: Sağlıklı ve Konforlu Uykular! Tam Ortopedik Visco Yastıklar 70 TL Yerine 14,90 TL! İki, Üç ve Dört Adet Seçenekleriyle!

Kötü yastıklar omurga ve boyun sağlığını, gündelik yaşamın zindeliğini ve uyku kalitesini tehdit eder. Bugünün Groupon’uyla sağlığınızı ve uyku düzeninizi riske atmayın, tüm dünyada tercih edilen akıllı Visco sünger teknolojisini yatak odanıza taşıyın Bir, iki, üç ve dört seçeneklerine tam ortopedik Visco yastıklar ile maksimum konforu deneyimlemek için acele edin, üstelik yastıklarınız tüm Türkiye’ye kargo imkanıyla adresinizde Günlük yaşamınızı değiştirmek ve vücut anatominize destek sağlamak için Visco yastıklarla tanışın Visco Yastık Tam ortopedik Visco konforu Akıllı Visco süngeriyle maksimum konfor 1.sınıf kalitede antibakteriyle kumaş ve iç astar Ortopedik özelliği ile boyun bölümünü dolduran tasarım  Yıkanabilir kılıf ile hijyenik kullanım Boyun, omurga ve sırt bölgeleri ile ilgili sağlık şikayetleri olanlar, hamileler, yaşlılar, uyku problemi yaşayanlar, omurga sağlığını desteklemek isteyenler için ideal Derin ve kaliteli uykuya ideal zemin Vücudun farklı bölgelerinde bel, boyun, bacak, diz kullanabilme şansı Eklem ve kas sağlığını destekleyen yapı 50x70 cm. ebatlarında ve 1318 cm. yüksekliğinde Sabahları dinç uyanabilmek için doğru yastık seçimi Visco Nedir? İlk olarak NASA tarafından astronotlara özel olara geliştirilen Visco Yastık teknolojisi, basınç indirgeme özelliği sayesinde uzay yolculuklarında astronotların maruz kaldıkları basınç sorununa çözüm getirmektedir. Binlerce mikroskobik hafıza hücresine sahip yastık, hücrelerin hareket yeteneği sayesinde ısı ve ağırlığa duyarlı olarak şekil alır. Boyun omurgasının yapısına uygun olan yastık sayesinde boyun ve omuz kaslarınız yattığınız süre boyunca desteklenir ve gevşer. Bu sayede siz de huzurlu ve rahat bir uykunun tadına varırsınız. Horlama problemi yaşayanlar için de uygun bir ürün olan bu yastık, boyun fıtığı ve diğer boyun rahatsızlıklarına sahip  olan kişilere de önerilmektedir. İç astarı ve dış kılıfı sayesinde teninizin iç malzemeyle temasını sıfıra indirger ve özel kalıp yapısı sayesinde yastığınızın daha rahat hava almasını sağlar. Groupon’unuzu kaçırmayın


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber