EarCleaner Vakumlu Kulak Temizleme Aleti 40 TL Yerine 19,90 TL!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
40 TL [missing {{percentSign}} value]53 21,10 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Sağlıklı kulak temizliği için ideal Yumuşak silikon başlıkları ve vakum mekanizmasıyla kulağın içinde bulunan tüm kir ve pislikleri saniyeler içinde temizleme şansı Kulak pamuğu ve kulak çubuğunun kiri kulağın içine hapseden sonuçlarına pratik alternatif Özellikle gelişme çağındaki bebek ve çocukların hassas kulak yapılarına uygun İşitme hassasiyetini arttıran çalışma prensibi Seçenekler Bir adet EarCleaner kulak temizleme cihazı 19,90 TL İki adet EarCleaner kulak temizleme cihazı 37,90 TL 

Koşullar

Ürününüz Groupon'unuzu aldıktan sonra 17 Nisan'a kadar ödeme sayfasında seçtiğiniz teslimat adresine gönderilecektir. Groupon'unuzu satın aldıktan sonra sipariş vermek için başka bir işlem yapmanız gerekmemektedir. Kargo ücreti alıcıya ait olup bir adet için 3,50 TL, iki adet için 7 TL'dir. Güvenlik kodunuza Grouponlarım sekmesinden ulaşabilirsiniz. İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

LOTİ İNTERNET HİZMETLERİ PAZARLAMA SAN.TİC.LTD.ŞTİ. - Shopping: EarCleaner Vakumlu Kulak Temizleme Aleti 40 TL Yerine 19,90 TL!

Bugünün Groupon’unu yakalayın, EarClaner vakumlu kulak temizleme aletiyle kulak temizliğini sağlıklı ve pratik bir şekilde gerçekleştirin EarCleaner kulak temizleme aleti tüm Türkiye’ye kargo imkanıyla adresinizde EarCleaner Kulak temizliği günlük hayatımızın vazgeçilmezlerinden birisi. İşitme ve denge işlemlerinin kesintisiz bir kalitede sürdürülebilmesi için kulaklarımıza iyi bakmamız gerekiyor. Geleneksel yöntemlerden biri olan kulak çubukları temizlediğiniz yeri göremediğiniz için bazen yararlı olmak yerine zararlı bile olabiliyor. Kir ve pisliği daha ileri iteklemek yerine bir kere de kolayca temizleyin. EarCleaner Vakumlu Kulak Temizleme Cihazı, toksin madde içermeyen yumuşak silikon başlıkları ve süper vakumlama mekanizmasıyla kulağınızdaki tüm kirleri ve pislikleri bir kaç saniye içinde çeker ve temizler. Ürünü kullanmak için 2 adet kalem pili yuvasına takmanız ve onoff düğmesine basmanız yeterli. Kulağınıza girdiği anda tüm tozu ve kiri çekecek işitme hassasiyetinizi bir kademe üst seviyeye çıkartacaktır. Tüm aile için kullanabilirsiniz. Özellikle anneler ve çocuklar bu işe bayılacak. Uzun süren kulak temizleme işlemleriniz kısalacak ve eğlenceli bir hale dönüşecek. Üstelik artık kulak pamuğu ve çubuğu kullanma ihtiyacınızda ortadan kalkar.   Özellikler  Tüm aile bireyleri kullanabilir. Uzun süren kulak temizletme işlemlerine alternatiftir. Kulak pamuğu ve kulak çubuğu kullanma ihtiyacını ortadan kaldırır. Pamuklu kulak çubukları kulak burun boğaz uzmanları tarafından önerilmeyen ürünlerdir. Kulak çubuğu vb. şeylerle yapılan temizlik işlemleri kullanan kişinin hatasından ötürü kulak zarına zarar verir.  Vakumlu pilli kulak temizleme aleti tıbbi yardım ihtiyacına gelmeden kulağın iç kısımlarına değmeden zarar vermeyerek temizleyecek bir yapıda tasarlanmıştır. Kulağın içerisinde biriken toz ve kirleri bir elektrik süpürgesi gibi iç haznesine çeker. Çekimi yaparken kulağın yapısına ve kulak zarına asla zarar vermez. Pille çalışan vakumlu kulak temizleme aleti aynı zamanda kirleri olduğu gibi, denize, havuza girdiğinizde veya duş aldığınızda kulağınızın içine kaçan suyu çıkarmak için de size yardımcı olacaktır.   Uyarılar Yalnızca dış kulak temizliği içindir. Asla herhangi bir aparat ekleyip kulak içlerine ulaşmaya çalışmayınız. Kulak bölgenizde aşırı bir kirlenmişlik varsa öncelikle bir kulak burun boğaz uzmanına görünüp genel kulak temizliği ve kontrollerinizi yaptırınız. Vakumlu kulak temizleme aletini daha sonra kirlerin oluşmasını önlemek için düzenli olarak kullanınız.   Groupon’unuzu kaçırmayın 


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber