Gülaylar'dan Kar Tanesi Altın Bileklik 299 TL Yerine 149 TL, Kar Tanesi Altın Kolye 390 TL Yerine 196 TL! (Set Alana Pırlanta Kolye Hediye! - Adresinize Güvenli Sigortalı Kargo ile Ücretsiz Teslim!)

HEDİYE EDİN
27 kişi satın aldı

Öne Çıkanlar

  • Bu Groupon Gülaylar'dan Kar Tanesi kolye ve bileklik sunar.
  • Set satın almayı tercih edenlere pırlanta kolye hediye!
  • Gülaylar kalitesi
  • Sertifikalı ürünler
  • Sevgililer günü ve yılbaşı için ideal bir hediye 

Koşullar

  • Groupon kodunuza fırsat için kalan süre bittikten sonra e-posta adresinizden ve sitedeki "Fırsatlarım" bölümünden ulaşabilirsiniz.
  • Fırsatınızı Groupon kodunuzun size ulaştığı tarihin 1 gün sonrasından itibaren, 25 Aralık tarihine kadar kullanabilirsiniz.
  • "Hemen Al" butonuna tıklayarak tercihinizi yapabilirsiniz.
  • Gülaylar'ın internet sayfası'ndaki Groupon ikonunu tıklayarak Groupon kodunuzu kullanarak siparişinizi verebilirsiniz.
  • 5-15 Aralık ve 16-25 Aralık tarihleri arasında 2 adet sipariş dönemi mevcuttur. 1. dönem içerisinde sipariş verenlerin ürünleri yılbaşından önce, 2. dönem içerisinde sipariş verenlerin ürünleri ise yılbaşından sonra teslim edilecektir. İlk dönem teslimatları 26-31 Aralık 2011; ikinci dönem teslimatları ise 9-14 Ocak 2012 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.
  • Groupon için geçerli olan şartlar için metnimize göz atabilirsiniz.
  • Bilgi ve iletişim için: 0212 455 05 05  

Bir kadını kıvrak bir espriyle birkaç dakika, güzel bir tatil programıyla bir hafta, tasarımıyla göz kamaştıran bir mücevher ile ise sonsuza dek gülümsetebilirsiniz. Bugünün Groupon'uyla sevdiğiniz kadınların yüzünü Gülaylar'ın şık kolye ve bileklikleriyle güldürün!

Kar Tanesi Bileklik: 14 Ayar Altın -  0,90 Gram - Cubic Zirconia

/01/10/1322921851001.jpg

Kar Tanesi tasarımlı kolye ve bilekliklerini dilerseniz ayrı ayrı, dilerseniz de set halinde satın alabilirsiniz! Setinizin yanında ise pırlanta taşlı kolyelerden biri hediye!

Kar Tanesi Kolye: 14 Ayar Altın - 1,18 Gram - Cubic Zirconia

/90/10/1322921851090.jpg

Pırlanta Taşlı Kolyeler:
  • Pırlanta Kelebek Kolye
  • Pırlanta Kalp Kolye
  • Pırlanta Sultan Kolye

/97/55/1322923115597.jpg

Bugün arkasında 80 seneyi aşkın tecrübe ve sermaye birikimi ile sağlam temeller üzerine yapılanan “Gülaylar Group”, yılların tecrübesiyle bugünlere ulaşmış bir dünya markası topluluğu. Faaliyette bulunduğu sektörlerde öncülük yapan markaları ile “Gülaylar Group” kuyumculuk sektöründe “Gülaylar”, “Gülaylar Altın”, “Gülaylar Pırlanta”, “Gülaylar Alyans”,“Sultan's”, “Diamond Line”, “Elite Gold”, “Elite Silver”, “Elite Steel”, “Titanio Alliance”, ve “Happy Gold” markalarıyla birçok yeniliğe ve tasarıma imza atmış.

Her sezon, dönemin trendlerini belirleyen koleksiyonlar üreten Gülaylar, kuyumculuk sektöründe tasarımdan üretime, toptan satıştan ihracata, ithalattan perakendeciliğe kadar geniş bir yelpazede faaliyet gösteriyor.

Türkiye’de bulunan 45.000 perakende kuyumcu ile çok önemli bir satış ağı altyapısına sahip olan Gülaylar, müşterilerine her zaman en güvenilir, en yüksek kalitede ürün ve hizmeti sunmaya özen gösteriyor.


Sektörün tüm yeniliklerini yakından takip eden “Gülaylar”, son teknolojiler kullanarak müşterilerine benzersiz tasarımlar sunuyor.

Groupon'unuzu hemen satın alın, Gülaylar kalitesiyle hayatınıza mutluluk katın!


*Gülaylar ürünlerinin tamamı el emeği ile üretilmiş olup altın ağırlığında ve değerli taşlarda ± %5 sapma oluşabilmektedir. Ürünle beraber gönderilecek olan sertifikada verilen değerler ürüne ait gerçek değerlerdir.


Genel Şartlar:
  • Kupon kodlarından yararlanan müşteriler, ürünlerini iade etmek isterlerse; ürün teslim tarihinden itibaren 7 gün içerisinde cayma hakkı kapsamında ve ürün teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde ise herhangi bir üretim kaynaklı problem dahilinde ancak Gülaylar ekspertiz ekibinin onayından sonra iade edebilirler.
  • Kupon kodlarından yararlanılarak satın alınmış bir ürünün değiştirilmesi veya iade işlemin gerçekleştirilmesi için ürüne ait fatura, garanti sertifikası gibi belgelerin hazır bulundurulması gerekmektedir. Aksi durumda, değiştirme veya iade talebi gerçekleştirilemeyecektir.
Bu kategorinin diğer fırsatları
Bu şehirin diğer fırsatları
Daha fazla Türkiye fırsatları
Diğer kategorilerin fırsatları